בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> תקשור והילינג > מעגל אש - מתוך הספר "ריפוי אשמה ונשמה"

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

תקשור והילינג

מעגל אש - מתוך הספר "ריפוי אשמה ונשמה"

מעגל האש - ההגנה החזקה ביותר!

בתקופתנו הולכות ומתגברות עוצמתן של אנרגיות שליליות ושחורות. ניתן לומר שאנרגיות אלו משתוללות, מגבירות את לחצן ומורגשות היטב בייחוד אצל בנֵי-אור, משרתֵי-אור, ואנשים השואפים לאור.
המאמר קיבל את הציון: המאמר מעגל אש - מתוך הספר  נצפה: 6412  |  דורג: 12
דרג מאמר זה
מעגל אש - מתוך הספר "ריפוי אשמה ונשמה"


"מעגל-אש"
הגנה חזקה ביותר


בתקופתנו הולכות ומתגברות עוצמתן של אנרגיות שליליות ושחורות. ניתן לומר שאנרגיות אלו משתוללות, מגבירות את לחצן ומורגשות היטב בייחוד אצל בנֵי-אור, משרתֵי-אור, ואנשים השואפים לאור.

אנשים מסוימים שהינם בנֵי-חושך, משרתי-חושך ושואפים לפגוע באנשי-אור, מסוגלים לשלוח אנרגיות שחורות בחשיבה, קללות, כישופים, עין רעה, מגיה שחורה וכד', ולא רק זאת אלא הם אף מסוגלים לשלוח שדים ומלאכי חבלה אל בני אדם אחרים על מנת לפגוע בהם. הזוהר הקדוש מכנה אנשים אלה בשם אנשי "סטרא אחרא".

על כן מצווה עלינו להתגונן, לשמור על עצמנו ולמנוע פגיעה באמצעים מתקדמים. אמצעי כזה, מועצם ומתקדם ביותר אשר ניתן לי מידי ההדרכה העליונה שלי ומוכיח את עצמו יום-יום הוא "מעגל-האש".

התקפה של אנרגיות שחורות עשויה לבוא לידי ביטוי בדרכים שונות בהתאם לסוג ההתקפה ובהתאם למי שאתה. כל אדם חש התקפה אנרגטית בדרך הייחודית לו. בכל זאת ישנם מאפיינים משותפים שרוב בני האדם חשים בהם או בחלקם בעת התקפה אנרגטית, למשל: לחצים בראש ובגוף, חנק, מועקה, דקירות במקומות שונים בגוף (צוואר, בית החזה, גב ועוד), כאב ראש, כאבים במקומות שונים בגוף, סחרור או סחרחורת, חולשה קשה, רעידות בגוף, בחילות, הקאות ערפול חושים, חוסר מיקוד ועוד...

אנשים אשר טרם נפתחו אל המודעות של העידן החדש ואינם מודעים לאנרגיות ולכוחן, אינם מבינים תופעות אלו והינם חסרי אונים לחלוטין כנגדן. אלה אשר מתכחשים ואינם מוכנים לקבל את העובדה כי אנרגיות שחורות אכן קיימות, פועלות ומשפיעות, מייחסים תופעות אלו למחלות גופניות ומנסים לטפל בהן בדרך קונבנציונאלית, אך לרפואה אין, כמובן, מענה לכך.

הנך מוזמן ללמוד את ההגנה החדשה "מעגל- אש" ולהשתמש בה למטרת הגנה עבור עצמך ועבור יקיריך:


הקמת "מעגל-אש"

א. עליך להזמין אש מן העולמות העליונים. הצהר בלב: "אני מבקש למשוך אש מן העולמות העליונים ביותר שאני זכאי להם...". ראה בדמיונך להבת אש גדולה מגיעה מן השמיים ודולקת מולך. הלהבה הינה בעלת עוצמה גדולה וכוח מגנוט שניתן לחוש בו באופן ממשי.

ב. בקש מן האש ליצור סביבך מעגל אש. הצהר בלב: "אני מבקש מן האש להקיף אותי ולסגור סביבי מעגל אש..." ראה בדמיונך כיצד האש נענית מיד לבקשתך, מזדחלת ומקיפה אותך, יוצרת סביבך מעגל של אש כשאתה במרכזו.

ג. עליך להרגיש נוח בתוך מעגל האש. בדוק אם הקוטר מתאים לך, או שאתה מעדיף מעגל קטן או גדול יותר. בהתאם לכך הצהר בלב: "אני מבקש ממעגל האש לגדול / לקטון..." ראה בדמיונך כיצד מעגל האש מתקרב או מתרחק ממך בהתאם לבקשתך.

ד. לאחר שהקמת סביבך את מעגל האש, הפנה את תשומת ליבך לתחושות העוברות בך, מגוון של תחושות גופניות, רגשיות, אנרגטיות ורוחניות.


"מעגל-האש" פועל לשתי מטרות עיקריות:
לטיהור ולהגנה.

"מעגל-האש" יודע את עבודתו, ואין לך צורך להנחותו או לבקש ממנו לפעול להשגת המטרות הללו. על כן מיד עם הקמתו הוא יתחיל באופן ספונטאני בתהליכי טיהור העשויים לארוך כמה דקות או כמה שעות, מותנה ברמת הפגיעה שלך וכמות הזיהום האנרגטי שלך.

מיד תרגיש שהוא פועל כמגנט רב עוצמה ומושך מתוכך אנרגיות שליליות ושחורות וכן תצורות מגובשות יותר של אנרגיות של חושך, כגון שדים אשר כבר הספיקו להשתכן בתוכך. תוכל לחוש כיצד אנרגיות אלו נשלפות החוצה מתוך גופך, מושלכות אל האש, ובתוכה הן נשרפות תוך קולות פצפוץ ורחשים. תוכל להבחין בשמיעה פנימית בתקשור אפילו בצעקות וצווחות של השדים כאשר הם עולים באש.
האש ממשיכה ומטהרת אותך ואת המרחב האנרגטי שלך מכל אנרגיות שליליות ושחורות אפשריות, ובזמן הטיהור אתה עשוי לחוש תחושות שונות כגון זרמים בראש ובגוף, עבודה ספיראלית של גוף האור שלך, פעימות של עבודה אנרגטית הנעשית בך ובמרחב האנרגטי שלך, אתה עשוי להרגיש הקלה מכל התופעות הקשות שסבלת מהן לפני הקמת "מעגל-האש", כאבים יחלפו, מועקה תיעלם, ואת מקומם יתפסו תחושות של טוהר וניקיון, קלילות ושחרור...

לאחר שהוא מסיים את פעולות הטיהור עובר "מעגל-האש" למימוש תפקידו השני - ההגנה. מרגע זה והלאה ימנע "מעגל-האש" חדירה של אנרגיות שחורות, שדים ומלאכי חבלה שמטרתם לפגוע בך.

מרגע שיצרת את "מעגל-האש" אתה יכול להתייחס אל האש כאל אש תמיד. כלומר, אין צורך ליצור אותו בכל יום מחדש, אך מומלץ לבדוק אותו בכל יום לשם תחזוקה. "הצצה" מהירה לעבר "מעגל-האש" שתארך רק כמה שניות, תגלה לך אם הוא שלם או ניזוק, ותאפשר לך לתקן ולהשלים את האש במידה וניזוקה.

עצום עיניים, דמיין את "מעגל-האש" המקיף אותך. אם נראה לך שיש בו פרצה או הפרעה כלשהי או שבמקום מסוים האש נמוכה מתחת לגובה הכללי, יש לתקן את המצב ולהשלים את האש.


אהבתם?

תגובות (לכתבה זו התפרסמו 4 תגובות)

 • 1
  תודה רבה על ההגנה היעילה
  מודה מאוד על הכתבה ועל ה"טיפ" הנפלא להגנה ולטיהור.יישמתי והרגשתי איך המועקה מן הגרון משתחררת לאיטה. הזמנתי גם מעגל אש עבור ביתי, ילדי ובעלי. ממליצה גם לקנות את הספר ממנו לקוחה ההמלצה. אני רכשתי אותו.
  ורד לבון   (2.8.2012)
 • 2
  תודה למרגלית הנפלאה על ההגנה החשובה
  תבורכי מרגלית על שליחותך, על מעשייך הטובים. ממליחצה בחום על כל ספרייך החשובים, על הקורסים הנפלאים שלך, על הטיפולים המצויינים, על אישיותך המלבבת.
  אילאנה   (3.8.2012)
 • 3
  מרגלית היקרה
  הי מרגלית מאד אהבתי את ההגנה של מעגל האש היא קלה ועוצמתית תודה על השיתוף
  אסתי גל שחר   (9.8.2012)
 • 4

  למרגלית היקרה את מדהימה זה כול כך נכון מה שאת כותבת בכתבה שלך שצריך לבנות הגנות כול יום תודה על הלימוד של "המעל האש" אני אנסה לבנות לעצמי הגנות
  אסתר קולקוב   (18.9.2013)
בניית אתרים