בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> רייקי > ריקי 1+2 - המגע המרפא - סדנאות בטבע

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

רייקי

ריקי 1+2 - המגע המרפא - סדנאות בטבע

רייקי 1+2 -בטבע-ליד ראש-פינה , מעל הכנרת מול הרי גולן אפשרות לינה בצימרים שלי לבאים מרחוק.

*** רייקי בטבע זו חוויה אחרת ***
המאמר קיבל את הציון: המאמר ריקי 1+2 - המגע המרפא - סדנאות בטבע קיבל את הציון 4.0 כוכבים  נצפה: 0  |  דורג: 13
דרג מאמר זה
ריקי 1+2 - המגע המרפא - סדנאות בטבע

רייקי הינה שיטת טיפול טיבטית בת אלפי שנים שפותחה מחדש על ידי ד"ר אוסואי מקיאו, אשר בערוב ימיו העביר אותה אוסואי לצ'יג'רו היאשי וממנו עברה שיטת הטיפול להוואי טאקטה שהגיעה אליו לריפוי תחלואיה ולאחר החלמתה הפכה לתלמידתו של היאשי.
הרייקי המסורתי כולל שלושה שלבים 1+2+3 ושלב המסטר.
פרוש המילה רייקי הינה אנרגיה חכמה ואלוהית:
" ריי " - הינה חוכמה אלוהית עליונה , צרוף שלושת האותיות מופיעה בספר הזוהר , בתוך טבלת 72 שמות האלוהים.

"קי" - או צ 'י - זוהי האנרגיה האוניברסאלית הבלתי מוגבלת וזמינה לכל אחד מאיתנו.
תחילת הדרך הינה בלימוד הרייקי המסורתי , והיא מועברת על ידי מאסטר ברייקי .
רייקי אינה רק שיטת טיפול אלא גם דרך חיים ואחד מהעקרונות הגדולים של הרייקי היא היכולת לטפל בעצמנו , לאחר שאנו מקבלים תיאום לרייקי לעולם לא נאבד אותה .
טיפול ברייקי מתבצע בלבוש מלא , אלא אם כן משלבים אותה עם שיטת טיפול נוספת.
הרייקי זורמת בהרמוניה מאדם לאדם באהבה ללא גבולות וללא תנאי ועם תחושה זו יש נכונות להיכנס לעולם טוב יותר , מאוזן יותר עם אפשרויות בחירה רבות.
אנרגיית הרייקי זורמת מצ'אקרת הכתר - הנמצאת במרכז הראש,לצ'אקרת הלב ולכפות הידיים- בכל מגע המכוון לריפוי.

כאשר אנו מטפלים ברייקי עלינו להניח את הידיים עם כוונה לרפא ואנרגיית הרייקי זורמת אוטומטית, כשלמעשה מודעות הרייקי עוברת גם למטפל וגם למטופל מאחר והיא מנותבת מהיקום דרך המטפל אל המטופל כך ששניהם בעצם מטופלים.

בזמן הטיפול המטופל יכול להרגיש רגשות שונים כמו: רגיעה , כבדות , זרמים נעימים , חום שיוצא מידי המטפל ואף יכול להיות שיתחיל תהליך ניקוי אצלו .

הרייקי מאזנת את 7 מרכזי האנרגיה בגופנו-הנקראים צ'אקרות : אשר אחראיות על איברים ומערכות בגופנו ופותחת חסימות אנרגטיות אשר גורמות לנו להיות פגיעים יותר למחלות.

הרייקי מאפשרת לנו להגן עלינו , על ילדנו ועל כל מי שאנו חפצים בהגנתו- כשההגנה כוללת את כל הרמות , מפני נזק פיזי ,עימות מילולי או רגשי.

בעזרת הרייקי אנו מאזנים בין שני צידי המוח לשם יצירת הרמוניה ושלווה , ניתן לטפל בהתמכרויות והרגלים בלתי רצויים כגון: סיגריות , אלכוהול וסמים.

בדלקות במיפרקים , בחיזוק מערכות הגוף השונות : מערכת החיסון , מערכת הורמונאלית, אסתמה ובעיות נשימה, דלקות,הרגעה, איזון לחץ דם ועוד..
מתאים לנשים בהריון,ותומך במחלות קשות .

את הרייקי ניתן שלוח לאנשים הנמצאים רחוק .

ניתן לטפל ברייקי באנשים ,בבעלי חיים ואפילו בצמחים. חשוב להדגיש שאנו מטפלים ברייקי רק אם נתבקשנו או קיבלנו אשור מהמטופל עצמולימוד הרייקירייקי נלמדת בצורה שונה מאשר שיטות ריפוי אחרות , היא מועברת על ידי מאסטר ברייקי בתהליך שנקרא "תאום " או "חניכה " . תהליך זה פותח את צ'אקרת הכתר , צ'אקרת הלב וכף היד – כך נוצר קשר מיוחד בין התלמיד ומקור הרייקי.

ה" חניכה" הינה חוויה רבת עוצמה אשר מסוגלת להגביר את הרגישות הנפשית וכמו כן מסוגלת להגביר את המודעות האינטואיטיבית שלנו .

לכל שלב דרושה חניכה אחת , ויש זרמים אף שחונכים את שלושת הסמלים של רייקי 2 , כל סמל בנפרד – סמל הכוח , הסמל הנפשי/ריגשי וסמל הריפוי מרחוק.

למרות זאת " חניכות " נוספות מסוגלות רק להואיל ומוסיפים לערך כל שלב , המגביר את עוצמת האנרגיה .הרייקי ואניהחל מהשבוע הראשון בו סיימתי ללמוד שלב ראשון , התחלתי לטפל בעצמי ברייקי ועד היום אני עושה טיפול עצמי מלא לפחות פעם בשבוע כשברקע מוסיקת רקע נעימה ומרגיעה .

אפילו החיבוק שלי את בנותיי כאימא הפך למגע מרפא מאז .

"תיאומים " חוזרים שחוויתי , אכן הגבירו את עוצמת האנרגיה שעוברת דרכי למטופלים , רגישותי הנפשית אכן גברה ועלה בי הרצון ללמוד ולהבין את תהליכי המודעות -העצמית ותהליכי הקשר בין הגוף לנפש.

הערך המוסף של " חניכות " חוזרות מוכרות בין מורי הרייקי שעברו תהליכים אלו.

ה" חניכה " הינה חוויה שונה לכל אחד , מאחר וכל אחד הוא שונה במהות שלו.


לימודי הרייקי במושב כחל (אזור ראש-פינה) שבגליל - מקום אנרגטי בטבע .... עם המון אהבה , ואפשרות לינה בצימרים שלנו לבאים מרחוק - בקבוצות קטנות .

מגע הרייקי הפך אצלי למגע של ריפוי , מגע של אהבה ומלווה אותי גם במהלך הדרך שלי בחיים אלה , דרך המודעות- העצמית וכמובן משולב גם בטיפול בשיטות הריפוי האחרות אשר הנני עוסקת בהן : רפלקסולוגיה , עיסוי שבדי-הוליסטי או עיסוי בשמנים ארומתיים ,דמיון-מודרך ועוד..

המלצתי,
חיו כל יום כאילו זה היום הגדול בחייכם וחיזרו כל יום על חמשת העקרונות הרייקי הבאים:

* רק להיום ארפה מהדאגה

* רק להיום ארפה מהכעס

* רק היום אעשה עבודתי נאמנה

* רק להיום אכיר תודה לכל מה שנפל בחלקי

* רק להיום אכבד את הורי , מורי , מכרי וכל יצור חי .


" ווירג'יניה סאטר , עובדת סוציאלית בארה"ב המליצה על חיבוק אחד ליום לצורך קיום נורמאלי , שמונה חיבוקים לצורך תחזוקה נאותה של הגוף , ושניים עשר חיבוקים ליום להבטחת צמיחה רוחנית " .

שלכם ,

אור ואהבה

אריאלה ארדיטי - מטפלת הוליסטית

רייקי מאסטר - מורה ותלמידה אוהבת

אתר הטיפולים והסדנאות:

www.ariela7.netfirms.com


אהבתם?

כתבות נוספות ממדור רייקי

תגובות (לכתבה זו התפרסמו 3 תגובות)

 • 1
  רוחניות
  הרייקי נשמע לי כמשהו מאד רוחני שעובד הרבה על ה-MIND והשפעתו על הBODY ....מעניין מאד
  לול   (3.2.2006)
 • 2
  שאלה?
  תוך כמה זמן אפשר להיות מוסמך רייקי 1+2 והאם מקבלים ממך תעודה בסוף?
  מיכאלה   (3.2.2006)
 • 3
  תשובות מאהבה
  1.אכן, הרייקי הינו מעניין,ואפשר לקחת אותו לכל מקום לו אנו זקוקים, לריפוי בעיקר, להתפתחות וגם לרוחניות אם רוצים. 2. כל מאסטר מורה לרייקי,אמור לתת תעודה,ברור שיש תעודה לכל שלב. ואם עושים 1+2 - מספיקה תעודה אחת. זמן הלימוד מעט תלוי במספר המשתתפים מבחינתי בכל אופן. 3.בשלב רייקי 1 ,אפשרי לעשות לעצמנו רייקי. החל משלב 2 ,אפשר לטפל ברייקי-בעצמנו,כמובן גם בבעלי-חיים, בצמחים , ואף לטהר את האוכל אותו אנו אוכלים ושותים. באהבה אריאלה
  אריאלה ארדיטי   (23.2.2006)
בניית אתרים