בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> אופנה וסטיילינג > הוצאת גיזרה מהבורדה

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

אופנה וסטיילינג

הוצאת גיזרה מהבורדה

תפור עלייך !

רוצה להיות מיוחדת? רוצה שבפעם הבאה שאת מגיעה למסיבה או סתם לפגישה תלבשי בדיוק מה ששלוש מחברותייך לובשות גם? עכשיו גם את יכולה!.
המאמר קיבל את הציון: המאמר הוצאת גיזרה מהבורדה קיבל את הציון 0.0 כוכבים  נצפה: 3660  |  דורג: 0
דרג מאמר זה
הוצאת גיזרה מהבורדה

תפור עלייך !

רוצה להיות מיוחדת? רוצה שבפעם הבאה שאת מגיעה למסיבה או סתם לפגישה תלבשי בדיוק מה ששלוש מחברותייך לובשות גם? עכשיו גם את יכולה!.

הקיץ הזה את כבר גדולה. קייטנה כבר לא מתאימה לך, מיצית את זה במשך שש השנים האחרונות. טלוויזיה, חברות וחברים, ים, בריכה, לישון עד מאוחר- הכל את מתכוונת לעשות, והאמת- אל תוותרי על שום דבר. בנוסף, רציתי לספר על פעילות קצת אחרת, לגמרי מדליקה, שתפורה עלייך בדיוק: קורס לעיצוב אופנה. כן, כן, עם הכישרון שלך והידע שתרכשי- תוכלי בקלות לעצב לעצמך מלתחה מדליקה ומקורית, וללמוד גם כמה דברים מעניינים על כל מה שצריך לדעת בכדי לעשות את זה כמו שצריך.
"יש היום איזו חזרה אחורה, לתקופה קסומה יותר תקופת הרטרו,. האופנה חוזרת אחורה, המוזיקה חוזרת, והבגדים הישנים שמוצאים בארון של סבתא- הם הצעקה האחרונה", אפשר לשדרג כובעים ואביזרים שונים, לסרוג, לרקום, להוציא גזרות מבורדה ולתפור לבד בגדים".


"הוצאת גיזרה מבורדה"

החוברת יוצאת ב 16 שפות, הרעיון הוא שהתרשימים כל כך ברורים שאין חשש לחוסר הבנה לא חשוב באיזו שפה כתובה חוברת הבורדה.


1. פותחים את העיתון באזור של הדפים המאוירים, בד"כ בדף השלישי יש טבלאות של מידות עם ציורים וגם אם לא יודעים לקרא אז מראים לכם מה צריך למדוד.

2. מודדים את הגוף בעזרת סרט מידה, ונא לא לעשות את הטעות החמורה של למדוד את המותן בפופיק. מותן מודדים במקום הצר ביותר ירכיים במקום הרחב ביותר, וכך גם חזה. הרעיון הוא לא שיצא לכם מספר קטן אלא שהבגד יראה עליכם טוב. משווים בין המידות שלכם לטבלא ומוצאים את מידת הבגד שאתם זקוקים לה. חשוב מאוד שהרבה פעמים במותן אנחנו מידה אחת ובירכיים מידה אחרת. אז לרשום בצד בכל הקיף באיזו מידה אתם. אצל ילדים המידה נקבעת לפי הגובה.

3. מדפדפים בעיתון ובוחרים בגד שמוצא חן, ליד הבגד מופיעות המידות שבהם יש גזרה, לוודא שזה מתאים. למצוא ליד הבגד את המספר שלו.

4. לפתוח את הדפים- לא את דפי הגזרה אלא את דפי העיתון ולאתר לפי המספר את ההוראות לבגד שבחרתם.
.
5.בתוך ההוראות לבגד יש מלבן עם קוים וציורים של גזרה, במלבן הזה מופיעים רוב הדברים החשובים. ליד כל מידה מופיע קו מקווקו או מנוקד, כך אתם יודעים איזה קו להעתיק לפי מידתכם. למעלה כתוב באיזה גיליון מופיע הבגד, צד במפה A, B, C, D, E , F ,G כתוב גם מה הם מספרי הגזרה למשל חלקים 5-8 וכתוב את צבע הקו אדום כחול שחור או ירוק.

6. מנתקים בעדינות את מפות הגזרה מחוברת היאורים, כל שני דפים מחוברים ויש סימן של מספרים וכדאי להפריד אותם זה מזה. מוצאים את הדף שבו מופיע הגזרה שלכם.
כעת נותר לאתר את קווי הגזרה .

7. אתור קווי גזרה: בשול הדף מופיעים מספרים בצבעים, מצאו את המספרים של הגזרה בצבע הנכון. כעט בזוית ישרה לשולי הדף טיילו עם האצבע עד שתתקלו במספר התואם בתוך הדף, הוא יושב צמוד לקו הגזרה. זהו. עכשיו להניח דף פרגמנט ולהעתיק את קווי הגזרה. לא לגזור שום דבר בינתיים לדאוג שיהיה מספיק מרווח בין חלקי הגזרה להוספת תפרים.

להגיע לעצמאות בתפירה- שיעורים בקבוצות קטנות

בהצלחה שרה רוזנר.

אהבתם?

כתבות נוספות ממדור אופנה וסטיילינג

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים