בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> רייקי > רייקי בשילוב פרחי באך

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

רייקי

רייקי בשילוב פרחי באך

רייקי הינה שיטת טיפול אנרגטית לאיזון גוף נפש ועוצמת פשטותה היא המדהימה בעיני
כנ"ל תמציות פרחי באך,שהינן ערכה של 38 תמציות שנרקחו בשנת 1930 ע"י ד"ר אדוארד באך אשר מחברות אותנו למהות (נשמה) שבתוכנו
המאמר קיבל את הציון: המאמר רייקי בשילוב פרחי באך קיבל את הציון 0.0 כוכבים  נצפה: 1581  |  דורג: 0
דרג מאמר זה

"בל תמנע פשטותה של שיטת הריפוי את שימושכם בה, מאחר שככל שתתקדמו יותר – תיווכחו במלוא פשטותה של הבריאה עצמה" (ד"ר אדוארד באך)

רייקי שיטת
טיפול אנרגטית לאיזון גוף-נפש שקיימת כבר אלפי שנים ומוכיחה את עוצמתה שוב ושוב מול טיפולים עצמיים וטיפולים באחרים והפיכתה לדרך חיים ולבית בעבור רבים מאיתנו שיודעים להעריך את אנרגיית החיים האוניברסלית ולתת אותה גם לאחרים.
תמציות פרחי באך הינן ערכה של 38 תמציות שנרקחו בשנת 1930 ע"י ד"ר אדוארד באך, שהיה רופא משפחה, הומאופת והילר וחי בלונדון. התמציות מופקות מפרחים של צמחי בר, משיחים או עצים שאינם רעילים או ממכרים (ד"ר באך השתכנע שאסור שחומרים רעילים שמקורם בבעלי חיים, צמחים או מינרלים ימלאו תפקיד בריפוי – גם אם נעשה בהם שימוש במינונים קטנים כמו שנעשה בהומופטיה) ולכן התמציות מתאימות לכל אדם, מצב ובכל גיל, כאשר כל תמצית מיועדת למצב שונה שכיח ביותר של הנפש או מצבי רוח מסוימים התוקפים את האדם כגון: עקשנות יתר, דאגנות יתר, חרדות ופחדים ברמות שונות, דיכאון, נדודי שינה, עצבנות ועוד.
ד"ר באך היה מהראשונים שהאמין שישנו קשר ישיר בין סימפטום המחלה לנפש האדם ויצר שיטה אנרגטית שעובדת ברמת רפואת התדרים, מתוך אמונה של "אין מחלות יש אנשים חולים", כלומר מצב נפשי לא הרמוני הוא הגורם הראשון לכל מחלה והוא זה המונע ומעכב הבראה לעומת מצב נפשי הרמוני בו הגוף יהיה בריא וחזק.
מצב נפשי לא הרמוני מדבר על קיום קוטביות בסיסית בשני מישורים:
המהות – נשמה, "אני העליון" והאישיות (טיפוס האדם – דפוסי ההתנהגות שדרכם האדם מתפקד ביום – יום לדוגמא: אחריות יתר, שליטה, חרדה ועוד).
כאשר האישיות רחוקה מהמהות נוצר סבל בתוכנו המוביל לסימפטום/מחלה, לעומת במצב מאוזן בו נחוש שמחה, הגשמה עצמית, חוכמה ואומץ.
התמציות משחררות את האנרגיה החסומה בין האישיות למהות ובאופן זה עוזרות להביא את השינוי הדרוש לריפוי אמיתי וחופש פנימי. (ברור שלגוף הפיזי יש חלק בתהליך הריפוי ויש חשיבות להיות מודעים לצרכים שלנו בכל רמה ורמה).
מאפשר/מאבחן בשיטת פרחי באך בונה פורמולה בהתאמה אישית לכל אדם בהתאם למצבו ולצרכיו תוך כדי תישאול האדם והבנת דרך חייו. היכולת לשלב בטיפול בפרחי באך גם את מגע הרייקי, הבנת אותו אדם דרך טיפול בצ'אקרות והענקת רגיעה אחרי שיחה, תאפשר ליצור שינוי הן ברמה הפיזית והן ברמה הנפשית של המטופל.
מהחוויה האישית שלי כמאפשרת בפרחי באך בשילוב עם טיפולי רייקי, השילוב בין השניים הינו "שילוב מנצח" ומעניק למטופל את היכולת ליצור ריפוי בתוכו ולקיחת אחריות על חייו.
גם הרייקי וגם תמציות פרחי הבאך עובדים ברמה האנרגטית על האדם, כך שהרבה פעמים הסביבה חשה בשינוי לפני שהמטופל חש בשינוי, כך שהתדר האנרגטי החדש מהדהד ויוצר שינוי וחופש אמיתיים לו ולקרובים לו.
תמציות פרחי באך כמו הרייקי עובדים מצויין בשילוב עם כל שיטת טיפול נוספת קונבנציונאלית או הוליסטית. מעבר לכך ששיטה זו מתאימה לכל גיל ובכל מצב, היא מתאימה אף לבעלי חיים ולצמחים, התמציות אינן רעילות או ממכרות.
תהליך טיפולי בתמציות פרחי באך הוא אינדיבידואלי לכל אדם והרי זמן הוא דבר יחסי וכל אדם נע בקצב החיים הנכון בעבורו, אך יש לזכור שאחריות הריפוי תלויה באדם עצמו וברצון לשינוי.
"אין החלמה מלאה ללא שינוי בהשקפה ובגישה, רגיעה מלאה של הנפש ואושר פנימי" (ד"ר אדוארד באך).

ובנימה אישית, אני מזמינה כל אחת ואחד מכם לבוא לפגישת ייעוץ לחוות את אנרגיית הרייקי ופרחי הבאך או להגיע לאחד התירגולים המתקיימים פעם בחודש...מחכה לראותכם...
אהבתם?

כתבות נוספות ממדור רייקי

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים