בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> גרפולוגיה > גרפולוגיה - משפט שלמה ולא משפט פיתגורס

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

גרפולוגיה

גרפולוגיה - משפט שלמה ולא משפט פיתגורס

כשאנו מתבקשים לנתח את כתב היד של מועמד לעבודה אנו מחפשים רמזים לכישוריו. הרי לא מבקשים מהגרפולוג להראות כי "הנה רואים דרך כתב היד המחובר שהוא כימאי".
המאמר קיבל את הציון: המאמר גרפולוגיה - משפט שלמה ולא משפט פיתגורס קיבל את הציון 2.8 כוכבים  נצפה: 2156  |  דורג: 5
דרג מאמר זה
גרפולוגיה - משפט שלמה ולא משפט פיתגורס

משפט שלמה ולא משפט פיתגורס:

כשאנו מתבקשים לנתח את כתב היד של מועמד לעבודה אנו מחפשים רמזים לכישוריו. הרי לא מבקשים מהגרפולוג להראות כי "הנה רואים דרך כתב היד המחובר שהוא כימאי". אין כל אפשרות לדעת מהי עמדתו הפוליטית, כל שכן האם הוא ממציא, ואולי הוא גם סוטה מין. כתב היד אינו ערובה לכישוריו, לבטח שאינו מציין דרך גודלה של האות המשתנה תדירות שהוא בעל כישורים להיות ראש הממשלה.

נאמר שההיינו מקבלים חמישה כתבי יד כאשר כולם מתחרים על ראשות הממשלה. הבעיה היתה מתחילה או נעצרת כאשר היינו צריכים להמר על אחד מהמועמדים, שכן מהם הכישורים של הגרפולוג לקבוע מהו ראש ממשלה טוב? מה הוא יודע על כישורים של ראש המוסד או אפילו של מהנדס בכיר בחברה?

אין ספק שהגרפולוג צריך להעזר בכלים שמבחוץ, אלו הכלים שעמם המועמד מגיע המציינים שיש לו הנסיון הזה והזה. רק זה המציע את אפשרות הקבלה לעבודה ניחן בידע הזה. ומשם הגרפולוג מושיט את ידו.

הגרפולוגיה באיזה שם שהיא מתהדרת, עניינה בבני אדם כשמאחוריה עומד גרפולוג בעל שם כזה או אחר. לא מספיק לשפוט שחקן כדורסל על סמך גובהו ואפילו לא על סמך הרזומה שלו. השחקן המסויים צריך להתחבר לקבוצה שלמה שממנה מקישים את המושג 'הצלחה' או 'כשלון'. החיבורים בין כל הקבוצה עושים את ההבדלים ואי אפשר להקיש מזאת על היחיד לבדו.

מכאן גם המועמד וגם המעביד צריכים להבחן יחדו (גם השחקן וגם המאמן).

לסיכום, כתב היד המשופע מטה או כתב היד הנוטה למעלה יכול רק לחזק או להחליש את המועמד שמאליו רמת הידיעות לגביו הם בגדר של השגה בלבד.

המרכז הרוחני - גרפולוגיקל נותן שירותי השמת עובדים, חוות דעת גרפולוגית אישית וזוגית, זיוף מסמכים, ולימודי גרפולוגיה מתקדמים. טל 050-6359000, 077-8200120
www.ye-or.com/

אהבתם?

כתבות נוספות ממדור גרפולוגיה

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים