בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> מדיטציה > איזון המלכות בגוף האדם

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

מדיטציה

 • מורה פרטי באנגלית

  מורה פרטי באנגלית
  חושבים על לימודים בחו"ל? נוסעים לשליחות מטעם העבודה או סתם מ...
 • צ`יקונג הנעה והנאה

  צ`יקונג הנעה והנאה
  צ`יקונג, רפואה סינית בתנועה, עוזרת לריכוז, גמישות, מחברת גוף...
 • חוג ציור לילדים

  חוג ציור לילדים
  אם אמנות היא תשוקה עבורכם, מתחילים או מתקדמים, הצטרפו אלינ...
 • חוג תפירה

  חוג תפירה
  תמיד חלמת ללמוד כיצד לתפור ולעצב? לתפור מלתחה משלך? אם כן, ה...
 • מיסטיקה

  מיסטיקה
  הרצאות מיסטיקה ייחודיות ומרתקות, לימי גיבוש, ערבי חברה, ימי ...

איזון המלכות בגוף האדם

עפ"י היהדות יש בגופינו עשרה מרכזי אנרגיה. הבסיסי שבהם נקרא - מלכות. המלכות אחראית על האופן בו אנו חווים את חיינו. האם מצד אחד אנו רודפים כל היום אחר תענוגות "החיים הטובים"? או שאולי איבדנו עניין בחיינו כבר מזה זמן רב ואנו רק שורדים יום אחר יום, דקה אחר דקה עד לסיומם? מהי "דרך המלך"? - המלכות.
המאמר קיבל את הציון: המאמר איזון המלכות בגוף האדם קיבל את הציון 3.5 כוכבים  נצפה: 1927  |  דורג: 2
דרג מאמר זה
איזון המלכות בגוף האדם

מרכז האנרגיה הבסיסי בגוף האדם – המלכות.

על-פי היהדות יש בגופנו עשרה מרכזי אנרגיה. כל מרכז אנרגטי מחובר לתודעה מסוימת ולה שני קטבים: קוטב חיובי וקוטב שלילי. האדם נע בחייו בין הקטבים. השאיפה היא להיות באיזון ע"מ להגיע לבריאות תקינה.
(כשאני כותבת קוטב חיובי או שלילי אין המשמעות טוב או רע, אלא כדימוי אנלוגי לנורה החשמלית או לכל סוללה שלה קוטב חיובי (+) וקוטב שלילי (-). ע"מ שייסגר מעגל חשמלי והנורה תידלק יש צורך בקו אמצעי)."דרך המלך" המדליקה את האור.המידה המאוזנת בין החיובי לשלילי.

כמו כן לכל מרכז אנרגטי בגוף יש אברים פיזיים המקושרים אליו, צבע תואם, וקריסטלים המעוררים ומאזנים אותו.
בכתבה זו אעסוק במרכז האנרגיה הבסיסי – המלכות.
מיקום: בין פי הטבעת לאיבר המין.
צבע: שחור, אדום וחום.
אברי הגוף: עמוד השדרה והשלד, קצה המעי הדק, פי הטבעת, עטרת הברית (אצל גברים) ורחם (אצל נשים).
קטבי התודעה: חיות ↔ הישרדות.
(אני חי ↔ אני שורד).
במצב של איזון אנרגטי במרכז זה אנו אנשים יציבים, חזקים ופוריים: עמוד שדרה יציב, יכולת להוציא דברים לפועל, בעלי קרקע יציבה, ביטחון עצמי מתוך ענווה, תפקוד מיני תקין, מחזור סדיר ופוריות (פיזית ורוחנית), אסרטיביות.

במצב של עודף אנרגטי ננוע לכיוון הקוטב החיובי. הדבר יתבטא ב: נהנתנות, רדיפה אחר "החיים הטובים" – תאוות אכילה ושתיה, תאוות המשגל, תאוות הממון, פעילויות הנעשות לשם סיפוק היצרים וגאווה. מצב של חוסר איזון קיצוני עלול להוביל אף לאכזריות. מחזור שופע המלווה כאב(אצל נשים) ושפיכה מוקדמת (אצל גברים).

במצב של חוסר אנרגטי במרכז זה ננוע לכיוון הקוטב השלילי. הדבר יתבטא ב: חוסר יציבות אישית ו/או חוסר יציבות מול הסביבה (אישיות חסרת עמוד שדרה) – כאבי גב , ריחוף וחולמנות (חוסר חיבור לקרקע (אישיות שלעתים נדמה שהיא "לא חיה בעולם הזה", אלא בעולם משלה). חוסר ויטאליות, פחדים וחוסר יכולת להוציא לפועל: מבחינה רוחנית – חוסר יכולת להגשים את הרצונות, השאיפות. מבחינה פיזית – קושי ביציאות ומחלות הקשורות באזור פי הטבעת: טחורים, פיסורא, כיבים, גירוד טורדני (תולעים בפי הטבעת) וצניחת החלחולת. אימפוטנציה (אצל גברים), קרירות מינית (אצל נשים)ובעיות פוריות של נשים הנובעות מקור ברחם.

קריסטלים המעוררים ומאזנים את מרכז האנרגיה:
גארנט (גוון אדום) – טובה לבעיות שלד ועצמות, הוצאה לפועל מבלי להתייאש מהקשיים בדרך, טובה לכאבי גב, מעוררת את הרצון והמוטיבציה.מחממת.
טורמלין שחור (גוון שחור)- טובה לאנשים המכונסים בעצמם ומאבדים קשר עם הסביבה, טובה לטיפול ברגשות פחד המובילים להתכנסות ודיכאון, עוזרת מאוד לאנשים מרחפים (בעיות קשב וריכוז).
אגת (בגוון חום) – עוזרת לאנשים החיים בפחדים ושורדים את חייהם לעלות ולראות מעל קשיי היומיום ולצאת למצבים חדשים.

תרגיל בדמיון מודרך לחיזוק המלכות:
שכבו על הגב, הניחו על עצמות האגן קריסטל בגוון אדום, חום או שחור (לפי בחירתכם),עיצמו את העיניים ונשמו עשר נשימות עמוקות, הרפו את כל גופכם, מהקודקוד ועד קצות הבהונות. במצב זה של הרפיה דמיינו כדור אור לבן וזוהר המגיע אליכם מהשמיים ונעצר מעל ראשכם. מהכדור יוצא קו דק של אור הנכנס אל תוך גופכם דרך הקודקוד. דמיינו את האור מתפשט בתוך הגוף: בכל חלל הראש, דרך הצוואר יורד אל אזור החזה והלב, מתפשט לצדדים אל הידיים עד קצות האצבעות, מסתובב וחוזר חזרה את הלב, יורד ומתפשט בחלל הבטן ושוטף את כל האברים הפנימיים, יורד מטה לכיוון כפות הרגליים, מסתובב חזרה, עולה ומתנקז באזור המלכות. במקום זה האור הלבן הופך לאור אדום וזוהר. החזיקו במראה זה ככל שתרצו, כשתסיימו דמיינו את האור הופך שוב לבן וממשיך לעלות חזרה לכיוון חלל הבטן, הלב, הצוואר וחלל הראש, יוצא ומתחבר חזרה אל כדור האור. כדור האור חוזר למקום שממנו הגיע. הודו לבורא עולם על האור המרפא ששלח לכם. נשמו שלוש נשימות עמוקות, פיקחו את העיניים לאט לאט וחיזרו ליומכם, חזקים, יציבים ומלאי שמחת חיים.

הערה: יש קריסטלים נוספים המתאימים לחיזוק המלכות. רובם בגווני האדום, השחור והחום.
בחרתי להציג את המוכרים והנגישים ביותר.

במידה ותרצו מידע נוסף אשמח להיות לעזר דרך המייל: mic999@zahav.net.il

בהצלחה
שמחה מיכאלי
אהבתם?

כתבות נוספות ממדור מדיטציה

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים