בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> מגזין >> פנג שואי ועיצוב הבית > יום הולדת של בית לפי פנג שואי

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

פנג שואי ועיצוב הבית

יום הולדת של בית לפי פנג שואי

ישנו ויכוח לגבי רגע הלידה של האדם. זה מוכר לנו. אבל גם לבית ישנו תאריך לידה. בפנג שואי הדעות חךוקות האם זה תאריך איכלוס הבית או סיום בניתו. מאסטר ג`וזף יו מסביר.
המאמר קיבל את הציון: המאמר יום הולדת של בית לפי פנג שואי קיבל את הציון 3.3 כוכבים  נצפה: 1841  |  דורג: 3
דרג מאמר זה
יום הולדת של בית לפי פנג שואי

תאריך הכניסה או תאריך גמר הבנין?
מאת מאסטר ג'וזף יו

"לב השמיים" הוא השלב החשוב ביותר בכוכבים מעופפים. אלא שזה אחד הנושאים שמאסטרים של פנג שואי החליטו לא להסכים.
ישנן לפחות שלוש גישות. הגישה הראשונה היא שיש להתייחס לתקופה הנוכחית ולא משנה מתי נבנה הבית. הגישה השניה היא שזמן סיום הבניה מגדיר את כוכב התקופה באמצע הבית. והגישה השלישית קובעת את התקופה כשאנשים עברו לגור בבית.
מאסטר JIANG DA HONG הינו אוטוריטה בתורת הכוכבים המעופפים כתב רבות על בתי YANG.
יועצי פנג שואי XUAN KONG אותנטיים חייבים לבסס את הפרקטיקה שלהם על תורתו.
יש להתייחס לכך שלתורה יש מספר הסברים ומאסטרים של פנג שואי חלוקים ביניהם בהבנת תורתו.
מאסטר JIANG לא לימד את טכניקת הכוכבים המעופפים. היה זה מאסטר SHEN ZHU RENG אשר פירש את תורתו וגילה לציבור את הפנג שואי הנקרא XUAN KONG או כוכבים מעופפים. כמובן שישנם הרבה אנשים שתוקפים את הפרשנות של מאסטר SHEN כי האחרון לא למד מהמאסטר ישירות.
SHEN הכניס ב - XUAN KONG את המאמר החשוב של מאסטר JIANG"BA ZHAI TIAN YUAN FU" עם הערות שלו. אני מביא כאן את הפסוק שיתן קצת רמזים לגבי המחלוקת של תאריך הכניסה ותאריך גמר בנייה להגדרת מפת הכוכבים של בית.
"אם הבית גדול אזי הוא מזמין כוח מחזית רחבה ומרוחקת. כשהבית קטן הצ'י שהוא מקבל גם חלש. בכל מקרה הצ'י המוביל הינו הדבר המרכזי. הכיוון האמיתי חייב להיבדק בקפדנות כדי לראות אם הכוכבים נעים קדימה או אחורה (הפרשנות של SHEN – מדובר כאן בעובי הצ'י שמקבלים בית גדול ובית קטן).
שינוי הדלת ישנה נבילה לצמיחה. הזזת השביל מבדיל בין מזל לאסון. אם הורסים חלק מהבית ומוסיפים חדר חדש במקומו חשוב לדעת אם בחרו בצד המערבי או המזרחי. המיקום המבורך והמקולל צריכים להיות ידועים לפני שיפוץ הבית (פרשנות של SHEN- מדובר כאן על שיטות השיפוץ. בבית YANG , הצ'י בא דרך הדלת. גם אם המקום מחוץ למעגל, שינוי הדלת מביא להסרת חוסר המזל. לגבי המיקום בתוך המעגל, דלת חלשה תביא להפחתת המזל. ההבדלים של מטר או סנטימטר יכולים לעשות הבדל גדול. לכן דרושה זהירות. כאשר קובעים דלת חייבים לשאול מתי נבנה הבית. במקרה זה יש להשתמש בכוכבים מעופפים לבדיקת המקום המתאים ביותר לדלת. כך שיהיה מקסימום צ'י מלא המרץ. הצ'י מלא המרץ חייב להיות צ'י הכי חזק של התקופה הנוכחית כדי למנוע חוסר מזל.
אם רק ידוע שהדלת במקום של מרץ אבל לפי תקופת הבניה זה למעשה המיקום בו הצ'י נחלש או אזל וזה הופך לרוע. לכן בבחירת הדלת חשוב ביותר שיהיה זה מיקום של מרץ עם צ'י מלא מרץ.)
ההסבר במונחים פשוטים יותר, אומר לנו הקטע הנ"ל. שמיקום הדלת הוא הכי חשוב בבית. הבית יכול להפוך למבורך ע"י השיפוץ. ראשים צריכים לדעת מתי נבנה הבית. אז נוכל למפות את הכוכבים בהתאם לתקופת הבניה ( זה התקופה של בניה ולא של הכנסת דיירים וחשובה לנו לפי מאסטר SHEN והכוונות של מאסטר JIANG )למשל ניקח כדוגמא בית אשר נבנה בתקופה 6 עם החזית (Bing (S1 וכניסה ראשית בWU


כוכב המים בWU זה 5, שזה SHA CHI בתקופה 7. עכשיו ההצעה היא לקבוע דלת במיקום של מרץ. בתקופה 7 המקום הקולח ביותר נמצא ברמון DUI . אבל כוכב המים בDUI זה 3, וזה גם SHA CHU. המקום של מרץ בתקופה הנוכחית נמצא בארמון KUN איפה כוכב המים זה 7. צריכים למקם דלת בKUN/
הדוגמא מראה בבירור את היופי של כוכבים מעופפים לפי XUAN KONG. לא רציתי לשכנע אף אחד שגמר הבניה חייב להלקח כבסיס למפת כוכבים מעופפים. ברצוני היה להביא ציטוט משני מאסטרים גדולים JIAN DA HONG וSHEN ZHU RENG לתמוך בהשקפתי.

מתורגם ע"י מרכז ג'זף יו לפנג שואי
כל הזכויות שמורות
www.fsrc.co.il
אהבתם?

תגובות (לא התפרסמו עדיין תגובות לכתבה זו)

בניית אתרים