בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> אומנויות הבמה >> אומנויות הבמה-שונות > שיעור פלמנקו חדש למתחילים במרכז לפלמנקו-עדי דוידוביץ

חיפוש מהיר:
שיעור פלמנקו חדש למתחילים במרכז לפלמנקו-עדי דוידוביץ (19618)

האירוע מתקיים בתאריך:20/08/2019

תיאור הפעילות:

שיעוריי פלמנקו חדשים למבוגרים מתחילים (מהצעד הראשון..) נפתחו במרכז לפלמנקו- עדי דוידוביץ:
ימי שלישי בשעה 20:30 . לשיעורי מתחילים קיימים ראו אתר הבית.
שיעור ניסיון חינם (!!)
במסגרת השיעורים מושם דגש על יציבה נכונה, פיתוח חוש הקצב והקואורדינציה וכן בנוסף לטכניקת הידיים והרגליים נלמד השימוש באביזרים הרלוואנטיים כגון: מניפה, קסטנייטות, מנטון, כובע, ושמלת זנב.

במהלך הלימוד וכחלק ממנו מוזמנים התלמידים להשתתף בקורסי העשרה וסדנאות אומן עם רקדנים מובילים מספרד המגיעים לסטודיו מדי שנה, בנסיעות מאורגנות לספרד וכן להשתתף ובמופע הסטודיו השנתי המתקיים מדי שנה בקיץ מופע שלם, עשיר בתלבושות המלווה מוסיקה חיה ובבחינת חגיגה לכל אוהבי הסגנון.

לפרטים נוספים ותיאום הגעה יש ליצור קשר.
מס` המקומות מוגבל!!, שיעור ניסיון חינם!!
ריקוד הפלמנקו הוא אחד מסמליו הבולטים של הפולקלור הספרדי. זהו ריקוד אתני שמקורו בספרד וליתר דיוק מקורו בריקוד העממי של חבל אנדלוסיה שבדרום המדינה. בפלמנקו ניכרות בנוסף להשפעות האנדלוסיות גם השפעות יהודיות, מוסלמיות וצועניות ודבר זה נובע מן העובדה שבחבל אנדלוסיה התגוררו מבחינה דמוגרפית נוצרים, יהודים, מוסלמים וצוענים וכל אחד תרם את חלקו להתהוות הריקוד המיוחד הזה.

כיום נלמד ריקוד הפלמנקו בבתי ספר ברחבי העולם. סגנון זה מתאפיין בטכניקת ידיים ורגליים יחודית ובמקצבים מוסיקאליים מסויימים. זהו ריקוד אופי המביא לידי ביטוי קשת רחבה של תחושות ורגשות כגון: עוצמה, מלאנכוליות, גאווה ושמחת חיים.

בשיעורי הפלמנקו יושם דגש על יציבה נכונה, פותוח הקואורדינציה, טכניקת הידיים ורגליים והכרת מקצבי הפלמנקו השונים. בהמשך יעשה גם שימוש במסגרת הריקוד באביזרים מסורתיים כגון קסטנייטות, מניפה שאל וכובע.

לימוד הפלמנקו מבוסס מחד על חזרה ותרגול לצורך הטמעת הטכניקה ומאידך, תנועה בקצב הפלמנקו ולימוד כוריאוגרפיה המבוססת על הטכניקה הנלמדת.

ההשתתפות בשיעור אינה כרוכה בתנאים מוקדמים כגון כושר מסויים, גיל, וכיוצ"ב והיא מיועדת לגברים ונשים כאחד.הכישורים הדרושים לשיעור הם בעיקר סבלנות והתמדה..

מומלץ להביא לשיעור ראשון נעל עקב (נעל נוחה שמחזיקה את הרגל והעקב יציב, לא דק מדי ולא גבוה במיוחד). ומכנס צמוד או חצאית.

רוצה לשאול אותנו שאלה? רוצה שנחזור אליך?


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: העתק את המספר: שילחו לי הטבות ומבצעים למייל

פרטי יצירת קשר

 • טלפון:
 • אתר אינטרנט:
 • מקום הארוע:
  קפלן 2 (בית יכין), פינת אבן גבירו
  ל 16.
 • תאריך התחלה:
  20/08/2019
 • תאריך סיום:
  31/08/2020

בניית אתרים