בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> אינטרנט > דור המחשבים והאינטרנט

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

דור המחשבים והאינטרנט

המציאות אליה אנו רגילים היא מציאות מלאה במוצרים טכנולוגים וממוחשבים. למזלנו למדנו כיצד להשתמש בכלי הזה המכונה אינטרנט. התרגלנו לרמת חיים גבוהה המבוססת על נגישות גבוהה למידע וגם מספקת מקומות עבודה וירטואליים. כאחד שעובד ברשת וחי ברשת, האמת היא שחלפה בראשי לא פעם השאלה איך היו חיים פעם ללא מחשבים ואינטרנט? והתשובה לכך מאוד פשוטה כל מה שאנחנו עושים במחשב, היה קיים אך פעם היו עושים את זה באופן ידני (אם ניקח לדוגמא את היכולת ללמוד, אז פעם יכולנו לחפש באנציקלופדיות וכו) פשוט אז התהליך היה יותר ארוך ויותר מסורבל. דוגמה נוספת לכך היא משחקי מחשב שהם למעשה תחליף ישיר למשחקים שבהם היינו מתאמצים ומפעילים את גופנו.

גם סבתא נמצאת בצ`ט
לאחרונה החלו להיפתח קבוצות לימוד מרוכזות לגיל הזהב. אותו הגיל שדווקא היה יכול להפיק את המרב מהאינטרנט. אם סבתא הייתה מחוברת לצ`ט יכולנו לשאול אותה מה שלומה בכל שעה, גם אם היא ישנה יכלה להחזיר לנו תשובה כשהתעוררה, יתרה מזאת יכולנו אפילו לראות אותה מול המצלמה. ברור שישנו פער עצום בין העידן בו אנו חיים לאז, אותה התקופה בה חיו הורינו והוריהם , אך יחד עם זאת ניתן לראות את היתרונות הגדולים שיש בעולם המחשב והאינטרנט. מבחנתי זה פשוט פשע לא ללמד את אמא או אבא איך להשתמש במדיום הנפלא הזה ששמו אינטרנט. סדנאות נוספות של למידה איך פועלת הרשת ומה ניתן ללמוד ממנה , נוכל למצוא בכל מקום , אך ההבדל הוא ברמת הלימוד והסבלנות המורה. לימוד של מבוגרים שלעולם לא נגעו אפילו בעכבר ולא מכירים את יכולת התזוזה שלו , יכול להיות פעולה כייפית ומרתקת אך הכל אם יודעים כיצד לעשות זאת .
מה ההבדל בין חומרה לתוכנה
טוב אז עולם הכרת המחשב מתחלק ל 2 , יש את הרמה הטכנית , הרמה מתעסקת בחלקי המחשב לימוד שלהם לעומק בסדנאות שונות. למשל כרטיס מסך מה ייעודו? , זיכרון פנימי גדלים שונים, במילים אחרות המחשב מבחינת איזה חלקים יש בו. הרמה השנייה מדברת על עולם התוכנה, זהו העולם הכי גדול שקיים , יש בו אינסוף אפשריות ואפילו ברגע כתיבת המילים הללו מישהו למד כיצד לעשות משהו חדש ולהשתמש במה שלמד על מנת לעשות כסף ברשת. התחום כולל תחתיו לימוד של אפליקציות,תוכנות,משחקים,צטים ופלטפורמות רבות של אתרי אינטרנט שכבר הוכחו כרווחיים. בנוסך לכל הללו ישנו פן נוסף שיש ברשת והוא מדבר על הפרסום בעולם המקוון, עולם בו האפשרויות רבות כל כך כי כמעט ואין הגבלה חוקית עדיין על פעילויות קמפיינים באינטרנט, בדרך זו גם אם אינך מבין כלל באינטרנט אך אתה מבין בפרסום תוכל להעסיק מישהו ללמד אותו את רעיונך ולראות כיצד ניתן לצבור רווחים .
אהבתם?
בניית אתרים