בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> סדנת צחוק > סדנאות צחוק

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

סדנאות צחוק

הצחוק הוא התרופה לכל חולי. בסדנות צחוק למעשה רוכשים את היכולת להתחבר למקום השמח ביותר בלבך ובדרך זו להתמודד מול קשיי היום יום. תארו לעצמכם סיטואציה בה אתם במצב רוח די ירוד ובדיוק באותו זמן עליכם לעשות משהו מורכב ומסובך בעבודה , וגם ככה חששתם ממנו , עליכם להיות מרוכזים וללא כל מצב רוח שלילי. לרוב כשקוראת לנו סיטואציה כזאת ישנם אנשים שמנסים לעשות את מה שתכננו בצורה הכי טובה אומרים מה שיצא יצא, ויש כאלה שפשוט גם את זה לא מסוגלים לעשות . שיעורי צחוק היו פותרים לכם את הבעיה.

המציאות בה אנו חיים היא מציאות של מתח רב ולחץ , כל אדם מושפע פיזית ונפשית מהלחץ הזה יש כאלה שאפילו לא יודעים עד כמה הגוף שלהם מושפע מכך עד שלא הגיעו לסדנאות הצחוק ולמדו להכיר את עצמם קצת יותר טוב. נשימה לא נכונה ומתח אפילו מורגשים בהליכה. יחד עם כל המתח והלחץ שקיימים בשגרת היום יום נמצא כי הומור הוא גורם משחרר מספר אחד. יתרה מכך , היום לאחר שלמדו את נושא הצחוק והתופעות הנלוות שלו, באמת לאחר מחקרים של שנים. החליטו חברות המתעסקות במשאבי אנוש בחברות שונות להכניס את מדד ההומור והשחרור למאפייני העובד המבוקש, בדרך זו עוד בתהליך המיון , הם מכניסים לחברתם עובד שהוא לא רק עובד אלה גם קצין מורל שמעודד את כולם במצבי לחץ ועושה להם את העבודה ליותר מהנה, כל דבר שאינו שגרתי ומשעשע הוא גורם לא צפוי שלאחריו נשמעים צחוקים רבים. דווקא בעבודה שיעורי הצחוק מאוד מבוקשים, מי לא היה רוצה לראות חיוך או צחוק מתגלגל מהבוס הקשוח שלו, שתמיד רק נראה קשוח ועצבני ולפעמים שוכחים שהוא אנושי ומסוגל לצחוק. הערך של סדנאות צחוק הוא יקר מפז בשל רמת השחרור הגבוהה שהצחוק יוצר ובשל שבירת מיתוסים ודעות קדומות על אנשים : "מאיר מהמשרד ממש פוץ הוא כל הזמן זועף"- אז מאיר בסדנא צוחק ומחייך ושובר את כל הדעות הקדומות שהיה לאנשים עליו בדרך זו העבודה מתרחשת עם סינרגיה יותר גבוהה.
צחוק הגורל לפעמים , זה כל כך קשה להאמין שלימוד צחוק או ישיבה בסדנת צחוק באמת עוזרת . דווקא בגלל זה על כל אדם לקחת שיעור ראשון להיכנס לחוג צחוק ולהבים עד כמה האנרגיה הזאת חזקה. עד כמה אדם שצוחק בכל רם מושך אליו אנרגיות וחיוכים ללא כל סיבה, פשוט בגלל שהוא גרם לך לחייך והשפיע עליך ברבדים שעוד לא הבנת {כמובן עד שנכנסת לסדנת הצחוק}. שיעורי צחוק מתקיימים לרוב ע"י מרצה מומחה שיכול לצחוק בכל רגע בו הוא חפץ בכך וללא כל גירוי חיצוני .
אהבתם?
בניית אתרים