בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> ריו אביירטו > ריו-אבייריטו – ריקוד הנהר הזורם

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

ריו-אבייריטו – ריקוד הנהר הזורם

דמיינו ריקוד שבו הכל זורם. אין תנועה שהיא נכונה או לא נכונה. מדובר בזרימה אנרגטית ,זרימת חיבור מסוים בינך לבין כל מי שמשתתף בשיעורי ריו אבייריטו. בכל חוגי הריו ,נלמד תחילה היגיון הריקוד,היגיון שמבוסס על ביסוס מעמד מנחה. שיעורי ריו מעניקים למשתתף בהם חוויה רוחנית בלתי נפרדת מחוויית הריקוד. בתחילה לומד הפרט להכיר את עצמו בממד אחר שבו לא השתמש עד עתה, ממד הזרימה והחיבור.

ריו-אבייריטו – ריקוד הנהר הזורם

הריקוד הרוחני דמיינו ריקוד שבו הכל זורם. אין תנועה שהיא נכונה או לא נכונה. מדובר בזרימה אנרגטית ,זרימת חיבור מסוים בינך לבין כל מי שמשתתף בשיעורי ריו אבייריטו. בכל חוגי הריו ,נלמד תחילה היגיון הריקוד,היגיון שמבוסס על ביסוס מעמד מנחה. שיעורי ריו מעניקים למשתתף בהם חוויה רוחנית בלתי נפרדת מחוויית הריקוד. בתחילה לומד הפרט להכיר את עצמו בממד אחר שבו לא השתמש עד עתה, ממד הזרימה והחיבור.
לרקוד בדיבורים סביר להניח שעדיין לא יצא לאף אחד מכם להיות בשיעור ריקוד ולרקוד בדיבורים. כאן בריו אבייריטו הכל אפשרי. חלק בלתי נפרד מהזרימה האוניברסאלית הוא ההשתמשות בממד המילולי. היכולת לדבר בשפה משותפת היא יתרון עצום שנושא בתוכו גם את הפתח לשחרור ולהתפתחות. גם אדם שאינו יודע לרקוד, יכול להיות בחוג ריו זאת כיוון שרוב השלבים, הוא משתמש בשחרור הפנימי שלו תחילה באמצעות דיבור או שירה. ריקוד הריו אבייריטו כולל בתוכו כל כך הרבה עולמות שהדף קצר מלהכיל ולכן נתמקד רק בחלק מהם.
פיתוח מנהיגות והובלה חלק בלתי נפרד בשיעור הוא היכולת למצוא את עצמך ביחס לקבוצה ולבסס את מעמדך החברתי בה ובעולם האמיתי. מעמד חברתי זה מחייב אותך להנחות את הקבוצה בזרימה שלה תוך כדי שינויים שעולים על רוחך , באמצעות השיטה הזאת יכול כל אדם להתמודד ולהנהיג ולפחות לגלות בעצמו את המקום הקטן הזה שממנו זה מתחיל. עניין ההנחייה מאוד בולט בקרב מורי הריו אבייריטו כיוון שהוא חלק עיקרי מהבנת הנהר הזורם.
נחלת הכלל מדובר בשיעורים בהם תוכלו לשפר את כל היכולות שלכם. אחת היכולות עליהם עובדים היא היכולת לנוע לצלילי מוזיקה לפי זרימת נהר, כל תנועה שלך מתאימה ומחוברת והיא התנועה המתאימה. הנהר מדבר על זרימה אין סופית שמפתחת גם את : יכולת התפיסה ,ביטוי,הבנת תנועה, אורך תנועה ואפילו איך להשתמש במגע כשפה. כל זאת מתרחש בשיעורי ריוביירטו, תוך כדי השמעת מוזיקה כייפית. הידיעה הכי חשובה כאן היא שכל אדם בכל גיל יכול להצטרף ,בשלב בו הוא נמצא ולמצוא את התפתחותו בהדרגה. בסופו של דבר הייתי אומר שמדובר בריקוד שאינו דורש שום מיומנות פיזית או טכנית , וכל בסיס הריקוד הוא למעשה הצורך, הצורך של האדם לגדול, הצורך שלו להגיע לחוג ריו על מנת לראות איפה הוא עומד ביחס לקבוצה. אז אם בעברכם ניסתם לרקוד וחששתם או הגעתם למצב שהטכניקה מנעה מכם להתקדם, עכשיו אתם יכולים להצטרף לשיעורי ריו אביירטו ולמצוא את עצמכם .
אהבתם?
בניית אתרים