בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> ריקוד חתן כלה > ריקוד חתן וכלה

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

ריקוד חתן וכלה

זהו הגיע היום המיועד, ההתרגשות גבוהה מאוד והינה יוצא לו לאור אירוע ההפקה הגדול ביותר של חיינו החתונה. מעבר לארגון האולם ,האוכל והתקליטן ישנו נושא חדש ומקורי שצובר תנופה ורק גדל וגדל זהו נושא ריקוד החתן והכלה.

את האירוע הזה אני רוצה שיזכרו כל מי שעושה אירוע כלשהו חושב על המשפט הזה לפחות פעם אחת. עם התפתחות עולם החתן והכלה והאטרקציות הכלולות בכך נראה כי ניתן להישאר זמן מה בתודעת האורחים וזאת אם תבדר אותם. אין אדם שלא אוהב להרגיש שהוא הגיע לאירוע על מנת לקבל , לקבל הופעה, לספוג תרבות. בעולם החתונות , מקובל מאוד לקחת כמה שיעורי ריקוד פרטיים ולעשות הופעה לקהל. לא עוד ריקוד סלו יבש ואיטי, זוגות רבים לוקחים את האירוע שלהם מאוד ברצינות ולוקחים שיעורים בריקוד. בטוח יצא לכם להיות לאחרונה בחתונה שבה הגיע שלב האוכל, התקליטן עמעם את המוזיקה וקרא לחתן והכלה לעשות את הריקוד שלהם, החתן והכלה רקדו ריקוד סלסה פרוע ומרתק, או טנגו סוער , וראיתם כי לא יכול להיות שמדובר באלתור, צדקתם.
למה זה טוב כשחתן וכלה הולכים ללמוד ריקוד שיוקדש כולו לערב שלהם, למעשה הם יוצרים לעצמם חוויה גדולה וחזקה, חוויה בעלת ערך נוסף שייכת אך ורק לזוג. גם אם הזוג אינו מודע לכך , זהו זיכרון שילווה אותם כל ימי חייהם כזוג ותיזכר היטב אצל המוזמנים. כשהחתן והכלה רוקדים את הריקוד שלהם ריקוד שאינו משעמם או שגרתי ,אלה בנוי במיוחד לאופיים ומוצג בצורה מרתקת ומתפתחת . למעשה הם שובים את עיניי המוזמנים, מוציאים אותם מהשגרה, מפתיעים אותם ולמעשה מצדיקים את נוכחות המוזמנים באירוע. בדרך זו אומרים הזוג תודה שבאתם לכל המוזמנים, תראו מה הכנו במיוחד בשבילכם ומי לא אוהב לקבל הופעות חינם.
גם אתה יכול האמת היא שבין אם יש לך רגליים שמאליות או שאת לא רקדת בחיים מדובר במשהו בר ביצוע. ריקוד שכזה נבנה במיוחד בשבילכם עם כירו גרפיה שתתאים לכל אחד ולרמתו ולמעשה תבליט את כל יתרונות הרוקד ולא תתרכז במגרעותיו. מעבר לכך המורה שמלווה אתכם מעביר לכם שיעורים פרטיים בריקוד ולומד אתכם לעומק. מורה מקצועי , שיודע כי מדובר בלימוד חתן וכלה ומודבר ביום חתונתם . תחילה יעזור לכם בבחירת השיר שלצליליו תרקדו . את הבחירה הוא יעשה בתאם לרמתכם כזוג . בנוסף לכך בשיעור ריקוד המורה ישקיע רבות ברמת הריקוד שלכם וזאת מאינטרס המשותף לכם ולמורה, אתם רוצים אירוע בלתי נשכח ולדעת לרקוד בצורה שתבלבל את הקהל, המורה מייחל שמרוב שתפתיעו את הקהל תקבלו פניות רבות מהמוזמנים שישאלו, איפה למדתם לרקוד כך? הדבר עוזר ומסייע למדריך הן מבחינת פרסום והן מבחינת כמות עבודה.
אהבתם?
בניית אתרים