בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> יוגה > יוגה זו כבר לא מילה- זו דרך חיים

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

יוגה זו כבר לא מילה- זו דרך חיים

אנו חיים בעולם שכולו מרוץ אחד גדול. מסע אחרי ההצלחה , התהילה, הכסף. בעיקר אנו רוצים יותר מכל לזכות להכרה ולהערכה כי אנו שווים בעיני עצמינו ובעיני אחרים. המחיר הוא יקר- מחיר ההצלחה גובה מאיתנו לתת מעצמינו לא פחות מ- 100% השקעה. אבל מה עם הנפש ומה עם הגוף? היכן הם מתחברים למרוץ החיים?
אחת השיטות המפורסמות ביותר לטפל בגוף ובנפש כדי להכין את עצמינו להמשך חיינו היא – היוגה.

משמעות השם יוגה במסורת ההודית העתיקה היא – חיבור. חיבור לאני העצמי, חיבור ליקום ובעיקר חיבור לאנרגיה אחת חזקה וגבוהה.
אז למה לנו לרצות לעשות יוגה כדרך חיים? מדוע כדאי להירשם לחוג יוגה? להתמיד בשיעורי יוגה?
התשובה: כולנו רוצים גוף בריא בנפש בריאה. כולנו שואפים לשלמות.
ולכן הדרך הטובה ביותר להשיג מטרות אלה היא לפנות לנו זמן בין מירוץ למירוץ. להירשם לחוגי יוגה הממוקמים ליד ביתנו. קיימים מספר רב של חוגים אשר פועלים במתנסים, ובבתי ספר המלמדים יוגה. ניתן לקחת גם שיעורים פרטיים כל אחד לפי בחירתו שלו. ולהתחיל לטפל בעצמינו:
בכדי להבין למה בעצם כדאי לכל אחד ואחד מאיתנו להכיר מקרוב את היוגה- הנה 3 דוגמאות בסיסיות לתרגילי יוגה הכרחיים אשר מהווים את הבסיס לדרך החיים הנכונה.
עמידת ראש:
תרגיל זה הוא אחד החשובים שבתרגילי היוגה. ראשית הוא מזרים דם למוח התוצאה היא שיפור הזיכרון, חיזוק הביטחון העצמי ובעיקר איזון מחדש של כל הגוף. כמובן שעמידת ראש גורמת לנו להסתכל על החיים מנקודת מבט חדשה. נסו לתרגל עמידת ראש לפחות פעמיים בשבוע. תחושו בשיפור מידית.
תרגיל הגלגל: תרגיל זה הוא הכפיפה וההקשתה לאחור. למעשה אנו יוצרים קשת בגופנו כאשר כפות הידיים והרגליים על הרצפה. תרגיל זה מרחיב את החזה, מותח את גופנו, מחזק את שורשי אצבעות הידיים והרגליים ובעיקר יוצר תחושת קלילות. רצוי לבצעו פעמיים ביום. בוקר וערב.תרגיל ברכת השמש: נקרא גם תרגיל האור. רצוי לעשותו באוויר הפתוח בעמידה כאשר הפנים מורמים לשמיים והידיים פרושות לצדדים. תרגיל זה הוא מאין תרגיל תפילה שבו אנו מבצעים 6 נשימות ו6- נשיפות זהות. וכך מרגישים חיבור לשמש ובעיקר ליקום ולעולם בו אנו חיים. אלו רק כמה תרגילים קטנים שנועדו לשדרג אתכם ואת מיומנותכם ואולי לחבר אתכם .למקום אחר שעוד לא הכרתם
אהבתם?
בניית אתרים