בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> לימודי משחק > פורצים את הגבולות לומדים משחק

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

פורצים את הגבולות לומדים משחק

בשנים האחרונות חלה עלייה ניכרת בכמות האנשים שלומדים משחק. בחוגים הללו לומד כל אדם כיצד לרכוש לעצמו ארגז כלים , מדובר בארגז של יכולות שמשפרות את חיי היום יום . החומר הנלמד מלווה את האדם בכל ימי חייו, בין אם הוא מבוגר ובין אם הוא צעיר. חוגי משחק מתמקדים ברעיון של שבירת הגבולות והעצמת הביטחון העצמי. כולם מרגישים חוסר ביטחון , זה דבר שמשותף לכל בני האדם, ההבדל הוא בעוצמת ההרגשה אצל כל אדם.

ריפוי לגוף ולתפיסה: כאשר הינך לומד לשחק, למעשה אתה לומד להעריך את סביבתך ולהתנהג בהתאם לסיטואציה או לסצנה בה אתה נמצא. מדובר בשלב הראשון בבניית ביטחון עצמי ויכולת להתנהג באמת כפי שאתה מרגיש . אנשים רבים מתביישים ואף לא בטוחים שההתנהגות שלהם הולמת ואפילו אם הם רוקדים יפה? שרים יפה? או בעלי כישרון כזה או אחר. לא מדובר כאן רק בשחקנים או בזמרים, התחום מדבר בכללית על עמידה מול קהל שיפור היציבה ושליטה בכל מה שקורה מסביב.
עסקים ושחקנים:
ידוע כי אנשי מכירות טובים הם גם שחקנים מצוינים. כל מעסיק שמכבד את עצמו היום, מעביר את אנשי המכירות קורס מזורז , בחוגים הללו לומד כל אדם כיצד לייצר את הרגשת הרוגע והביטחון אל מול הלקוח דבר שמוביל לעליית מכירות ובכלל להגדלת תחושת הסיפוק אצל הלקוח. כמו כן היות ומכירות הוא תחום רחב מאוד לעיתים יוצא שאתה מדבר עם מנכ"ל או אדם זה או אחר אשר תפקידו החברתי מחייב התנהגות קצת שונה. הרי לא ניתן למכור לכל אדם באותה שיטה, עוד לא הומצאה הנוסחה לכך.
ריפוי במשחק:
אנשים שחשים לחץ במקומות עבודתם , לרוב נרשמים לחוג משחק. בחוג הם לומדים עוד על עצמם ועל היכולות שלהם, בנוסף לכך תמיד טוב לדעת שאתה מתפתח וטוב בעוד תחום. אנשים בעליי נכויות שונות מוצאים ריפוי ועניין רב שיעורי משחק, זאת כיוון שבדרך כלל מדובר בקבוצת אנשים של עד כ 20 איש.
תרגיל הזדהות
נניח שאתם רוצים לספר סיפור לחברכם, עברתם חוויה מאוד מפתיעה,חוויה עצומה אך כשאתם מספרים את הסיפור מתקבלת הרגשה של: אי אפשר לספר את זה ,הייתה צריך לחוות זאת על מנת להבין. כאן נכנסת יכולת המשחק, היכולת להתחבר לרגשות בשנית ולדעת לשדר אותם כאמצעי תקשורת נוסף , אמצעי זה מהווה ערך מוסף בהעברת מידע ויצירת תקשורת מול הצד השני.
הבא נניח שזוג חווה משבר ואף צד אינו מבין את הצד השני. בחוגי גישור נותנים לבני הזוג להחליף תפקידים ולנהל שיחה כאשר כל אחד משחק את הצד השני. בדרך זאת כל ההתנהגות הלא מודעת צפה ומראה לצד השני כיצד הוא מתנהג ומה עליו לשפר.

אהבתם?
בניית אתרים