בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> לימוד אנגלית > לימוד אנגלית

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

לימוד אנגלית

הווה פשוט, הווה מתמשך, עתיד קרוב, עבר ועתיד רחוק... זוכרים את זה מבית הספר או שכדאי לתרגם לאנגלית בשביל להבין במה מדובר?

בבתי הספר יודעים ומלמדים בעיקר את הדקדוק של השפה האנגלית, כמובן שגם אוצר מילים והבנה הם חלק מהתוכנית ובפועל אין את התרגול הנדרש בכדי באמת לדבר את השפה באופן שוטף ובאופן המפגין בטחון עצמי רב. הכיתה גדולה התלמידים מתרכזים פחות, הרמות שונות וכמעט שאין סיכוי לדבר ולשמוע אנגלית באופן רציף ומתפתח. לא צריך לחכות לאיזשהו שלב בו נצא לטיול עם הילדים, הכול נמצא מתחת לאף, כך הלכו והתפתחו להם חוגי אנגלית שונים ברחבי הארץ הפועלים לאורך השנה או מחנות קיץ בחו"ל, הידועים בשמם המוכר יותר סאמר סקול.
חוגי אנגלית פזורים ומתקיימים לעיתים ובמקומות מסוימים במתנ"סים אך בעיקר במסגרות פרטיות יותר או במסגרות בעלות סניפים ברחבי הארץ. החוגים השונים מתאימים לכל גיל ומתקיימים גם חוגים לילדים הצעירים יותר, להם אין לימודי אנגלית עד כיתה ג`. בפועל ילדים הנמצאים עוד בשלבי ההתפתחות הראשוניים של השפה יכולים כבר להתחיל לקלוט שפה שניה, יש צורך לשים לב שזה לא יבוא על חשבון מלאות השפה הראשונה. הילדים הצעירים המשתתפים בחוגי אנגלית, מגיעים לכיתת הלימוד בבתי הספר מוכנים יותר לקלוט את השפה החדשה ולו רק אם נרכשה להם ההבנה הבסיסית במסגרת החוגים.
מה מציעים לנו חוגי האנגלית השונים?
לכולם יש בערך את אותו הרעיון- לתרגל דיבור באנגלית ולרכוש את הביטחון העצמי בלדבר שפה זרה גם אם טועים לפעמים. בגילאים הגדולים יותר, החוגים מתרגלים גם קריאה, כתיבה והאזנה לטקסטים- מה שמשפר מאוד את השפה של הילדים. לקטנים יותר מציעים החוגים פעילויות ללימוד השפה בדרך של משחקים ושירה. לשתי קבוצות הגיל השיעורים מועברים בצורה מעניינת המשלבת לימוד פרונטאלי ולימוד בקבוצות קטנות. החוגים תורמים לפיתוח הרעיון של שימוש בשפה בכיף וגם מפתחים את העניין של הילדים בקריאת ספרים באנגלית ללא חשש.
התרומה העיקרית בשליחת ילדינו לחוגי אנגלית קשורה בהתפתחות הרגלי למידה בכלל ובפרט היכולת להשתמש ולתקשר עם אנשים, עסקים, חברות בעולם כולו.
אהבתם?
בניית אתרים