בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> לימוד אנגלית > SAY YES למחנה קיץ באנגלית

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

SAY YES למחנה קיץ באנגלית

הקיץ הולך ומתקרב בצעדי ענק, ואיתו החופש הגדול –

מושא חלומותיהם של כל התלמידים באשר הם. חופשת הקיץ מאפשרת לילדים להתנתק מעט משגרת הלימודים הרובצת עליהם במהלך השנה כולה, ולהתמקד במה שהם אוהבים באמת לעשות: לבלות, לשחק ולכייף – עד שנמאס להם והם כבר מרגישים לבד שבא להם לחזור לבית הספר (גם אם רבים מהם לא יודו בכך..).
אבל, לנו המבוגרים אין חופשת קיץ. עלינו מוטלת החובה להמשיך ולעבוד, והדבר שהכי קרוב לחופש גדול שאנו מקבלים בקיץ הא לכל היותר חופשה בת שבוע ימים, אותה קרוב לוודאי נבלה על שפת בריכה עם עוד עשרות הורים וילדים אחרים, שביקשו גם הם לבלות זמן איכות עם ילדיהם במהלך חופשת הקיץ. אז מה נעשה עם הילדים בשאר הזמן? כיצד מעסיקים אותם? האפשרויות אינן רבות במיוחד, אך מחנה קיץ באנגלית הוא לחלוטין אופציה טובה ומספקת.
אם כך, למה לרשום את הילד למחנה קיץ באנגלית? מה ייצא לו מזה? הרי ברור לחלוטין שלפחות בהתחלה הדבר יראה לו כמו עונש. הוא נמצא הרי בחופש מהלימודים, ואנחנו מטילים עליו ללמוד אנגלית לאורך תקופה לא קצרה מתוך הזמן שמוקצב לו בחופש הגדול.
ובכן, אתם, וגם הילדים יכולים להיות רגועים לחלוטין. למחנות הקיץ באנגלית יש אופי אחר לחלוטין מאשר האופי הלימודי של שיעורי האנגלית המוכרים מבית הספר. מחנה הקיץ דומה מאוד למחנות הקיץ המוכרים לרובנו מתנועות הנוער בהן בילינו את שנות ילדותנו, אך למחנות הקיץ הללו יש ערך מוסף: הם גדושים פעילויות ותעסוקה מתמדת לילדים והם מתבצעים אך ורק באנגלית.
הרי כולנו יודעים שהדרך הטובה ביותר ללמוד שפה היא פשוט לתרגל אותה, ומה טוב יותר מאשר תרגול השפה האנגלית תוך כדי שימוש בה? הדבר אולי דומה במעט ללמידת השפה האנגלית מהטלוויזיה, כפי שקרה לרבים מאיתנו, אך כאן היתרון גדול בהרבה: כאן הילדים מוכרחים להשתמש בשפה הזו כאמצעי התקשורת היחידי. התרגול והשימוש מתחילים ב"חריקה", אולם מהיום השלישי ואילך, הילדים מורגלים לחלוטין בשימוש באנגלית, וסבירות גבוהה שהם יחזרו הביתה דוברי אנגלית ברמה זו או אחרת.
אהבתם?
בניית אתרים