בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> ימי הולדת לילדים > איך לבחור הפעלות לילדים בימי הולדת?

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

איך לבחור הפעלות לילדים בימי הולדת?

כשמתכננים יום הולדת לילדים, אפילו לקטנים שהחבורה, אחת המשימות העומדות בפניכם היא בחירת הפעלה לילדים, שכן נדרשת תוכנית אומנותית אינטראקטיבית שתרתק, תעניין, תאתגר ותתייחס לילדים כחלק אינטגראלי בהפעלה כולה ותהווה את עיקר הפעילות. כיום היצע ההפעלות לילדים מגוון ורחב מאי פעם, כאשר קיימת מודעות גדולה לפעילות מאורגנת ומקצועית להצלחת האירוע. תוכלו לבחור הפעלה מבין מגוון מפעילים לילדים בימי הולדת בהתאם לקריטריונים שונים שתציבו, אופי האירוע וגיל הילדים. אז לצורך הבחירה בהפעלה המתאימה היותר, ריכזנו עבורכם מספר טיפים לבחירה המתאימה והמוצלחת ביותר:

בחירה בהתאם לגיל
מאחר והיצע ההפעלות לילדים מגוון ועשיר, מומלץ לבחור אותן בהתאם לקבוצת הגיל אליה משתייכת קבוצת הילדים הצפויה להגיע למסיבה. הפעלות לילדים קטנים לרוב כולל ליצנים, קוסמים, בלונאים, תיאטרון בובות ועוד והפעלות לילדים בוגרים יותר יכולות לכלול הפעלות הישרדות, בהן הילדים מחולקים ל-2 קבוצות ומתחרים ביניהם עד להשגת הפרס. במידה ומדובר בקבוצת בנות בלבד, אפשר לשקול בחירת מפעילה שמעבירה קורס איפור מזורז (אין הכוונה לאיפור מקצועי אלא בעיקר איפור דמויות שונות או איפור בסיסי המותאם לקבוצת הגיל).
בחירה בהתאם ללוקיישן
מומלץ לבחור את ההפעלה בהתאם ללוקיישן שנבחר ליום הולדת. במידה ומדובר במסיבה המתקיימת בבית הפרטי, סביר להניח שהפעלת הישרדות לא תתאים אלא אם מדובר בבית גדול במיוחד. לעומת זאת, במידה ותחליטו על בחירת בלונאי, מפעיל שידריך ויילמד את הילדים כיצד ליצור צורות מבלונים, קחו בחשבון שהאומנים אינם מגיעים למסיבות המתקיימות בחצר בגלל עדינות הבלונים.
בחירה בהתאם לנושא
במידה ואתם מתכננים יום הולדת בנושא מסוים, למשל יום הולדת בנושא בלונים, נסיכות, קסמים וכדומה, מומלץ לבחור הפעלה שתשתלב עם הנושא הנבחר. למשל להזמין בלונאי שיילמד את הילדים להכין צורות מבלונים, מאפרת שתאפר את הבנות שתהיינה נסיכות ליום אחד, קוסם שיפתיע וירגש את הילדים במיטב קסמיו וילמד טריק אחד או שניים וכן הלאה.
בחירה בהתאם להמלצות קודמות
מומלץ לבדוק מול חברים ומכרים שיש להם ילדים בגיל דומה אם הם מכירים מפעיל מומלץ שיכול לשדרג כל יום הולדת. כמובן שמדובר בהפעלה שהם יודעים שהילדים נהנו בה, לא השתעממו והתקיימה ללא תקולות מיוחדות. במידה ואתם לא צפיתם בעצמכם בהפעלה, תוכלו לבקש להתרשם מאיכות ואופי עבודתו של המפעיל באמצעות סרטון או DVD של אירוע קודם. לא כדאי לבחור במפעיל שהשתתף ביום הולדת סמוכה אצל ילד אחר בגם על מנת לשמור על ייחודיות האירוע שלכם. עם זאת, כדאי לא כדאי לשלול על הסף מפעיל שכן נכח ביום הולדת לא בתקופה סמוכה ולבקש שהתוכנית האומנותית שלו תהיה שונה מהתוכנית הקודמת. יחד עם סגנון היום הולדת שתארגנו ואופי הילד והאירוע כולו, תוכלו ליהנות מיום הולדת ייחודית משלכם.
לסיכום,
כאשר אתם מתכננים יום הולדת לילדים, מומלץ לשקול לשכור את שירותיו של מפעיל מקצועי, שיהיה אחראי להעסיק ולעניין את הילדים באמצעות תוכנית אומנותית אינטראקטיבית בהתאם לסגנון יום ההולדת המתוכנן.
אהבתם?
בניית אתרים