בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> נומרולוגיה > מיסטיקה – נומרולוגיה

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

מיסטיקה – נומרולוגיה

מיסטיקה הינה תורת הסוד והנסתר. מקור המילה מיסטיקה הוא ביוונית ופירושה "הסתרה" או "סגירה".

הסגירה באה לידי ביטוי בשני מובנים: 1. סגירת הפה – המיסטיקה עוסקת בסודות כמוסים. 2. סגירת החושים – המיסטיקה עוסקת, למעשה, בחוש השישי (בכל מה שלא נתפס על ידי חמשת החושים).
יועצים רוחניים מתחום המיסטיקה מסייעים למטופלים לחוות חוויה פנימית, להגביר את המודעות העצמית, להכיר את האמת הפנימית ואת הרמה העמוקה יותר של האינטואיציה שלהם.
אנשים שנמצאים במצבים של חוסר וודאות לגבי העתיד, תסכול, חרדה ומתחים נפשיים, יפנו למומחי מיסטיקה, על מנת לקבל תשובות וכלים להתמודדות עם אתגרים בהווה ובעתיד.
התחום של מיסטיקה כולל שיטות טיפול רבות לאבחון וחיזוי. אחת השיטות היא נומרולוגיה, המייחסת למספרים משמעות מיסטית.
שיטת האבחון, על פי הנומרולוגיה, מתמקדת בשם ובתאריך לידה של האדם, כאשר תאריך הלידה מבטא את תכונותיו והפוטנציאל האישי שלו והשם (שם פרטי + שם משפחה) מבטא את השפעת אישיותו על סביבתו, על משפחתו ועל מזלו בהווה ובעתיד.
הנומרולוגיה מייחסת משמעות מיסטית לכל מספר מ- 1 עד 10. לדוגמה: מספר 1 מסמל התחלה, מספר 2 – מסמל דואליות וכו`.
מומחים מתחום המיסטיקה שעוסקים בנומרולוגיה, יתנו למטופל אבחון וייעוץ בתחום של מגורים, מקצוע, זוגיות ומשפחה. הם מדריכים את המטופל בדרך שהוא צריך לעבור כדי להגיע להגשמה עצמית ולאמת הפנימית.

דווקא בתוך כל הרדיפה החומרנית והגישה התועלתנית שמנחה את הפרט בעידן המודרני, יותר ויותר אנשים פונים למומחים מתחום המיסטיקה בכלל והנומרולוגיה בפרט, כדי לתעל את האנרגיות הגשמיות לחוויה רוחנית ולהעצמה אישית.

אהבתם?
בניית אתרים