בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> הפעלות להורים וילדים > פעילויות ילדים והורים בשעות אחר הצהריים

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

 • חוג ציור

  שמי עתליה, אמנית ומורה לאמנות, ואני מזמינה אתכם, מתחילים ומת...
 • סדנת משחק

  למי שמשתוקק לבטא את עצמו - מחפש מקום להיות, לשחק, להמציא דמ...
 • ציור ורישום בת''א

  חולמים לצייר אך לא יודעים מהיכן מתחילים? למדתם במסגרות קוד...
 • מטפל בעיסוי רפואי

  סובלים מכאבים כרונים? מבעיות בכתף ובגב התחתון? ממוקה הוא מומ...
 • חוג ציור ורישום

  נקודת מגוז בית ספר יחיד מסוגו בארץ ללימודי רישום וציור אקדמי...

פעילויות ילדים והורים בשעות אחר הצהריים

יש מגוון גדול מאוד של פעילויות שניתן לבצע עם הילדים בשעות אחה"צ ויתרונות רבים לבילוי זמן איכות משותף

שגרת החיים והעבודה מפחיתה באופן ניכר את שעות האיכות שאנו מבלים בחברת ילדינו ומומלץ מאוד לנצל את שעות אחה"צ לבילוי משותף ומהנה. האפשרויות העומדות בפנינו רבות ומגוונות, אז איך בוחרים פעילויות ילדים המתאימות לבילוי זמן איכות משותף אחה"צ ?
העיקרון הבסיסי והראשוני לבחירת פעילויות ילדים הוא להקשיב להם. על מנת לערוך פעילות מוצלחת ולבלות את הזמן בנעימים מומלץ מאוד לבחור פעילויות בהתאם להעדפות של הילדים. אומנם חשוב מאוד לנסות לאתגר ולגוון אך בשורה התחתונה מומלץ לבחור פעילויות ילדים בהתאם לנטיות שלהם. אם אנו מעדיפים לשבת בניחותא ולשמוע שעת סיפור, אך הילד מעדיף לשחק כדורגל על הדשא בפארק, מומלץ לתת עדיפות לרצונו, ולשמור את ההעדפות שלנו ליום אחר.
גיוון והעשרה- זה סוד הקסם
בחירת פעילויות ילדים לשעות אחה"צ היא הזדמנות נפלאה להעשיר את עולמם ולחשוף אותם לדברים חדשים. סיור במוזיאון ילדים, הצגות ילדים בתיאטרון, ביקור בפינת חי או בספארי, ושפע של פעילויות טבע יכולים לספק חוויה מרגשת ולהעשיר את עולמם ועולמנו. אין ספק שגם אנחנו המבוגרים יכולים לקבל ערך מוסף על ידי בחירת פעילויות ילדים מגוונות בתחומים שונים.
חשוב מאוד להתחשב בגילאי הילדים ובמוכנות הנפשית והפיזית שלהם לפעילויות השונות. משחקיות שונות מותאמות על פי רוב לגילאים הרכים ואילו פעילויות תרבותיות יותר כמו הצגות או פעילות בחיק הטבע לגילאים מאוחרים יותר. יש גם שפע של פעילויות ילדים ספורטיביות המתאימות במיוחד לפעילות משותפת, ובהחלט חשוב לגוון את הפעילויות התרבותיות כמו שעת סיפור, הצגות ילדים או הפעלות מוזיקליות, בפעילות ספורטיבית בריאה המתאימה להעדפות הילדים וכמובן גם לנטיות הספורטיביות שלנו.


אהבתם?
בניית אתרים