בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> הפעלות טיפוליות > חוגים לגיל הזהב

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

חוגים לגיל הזהב

בניגוד למה שרבים חושבים, דווקא היציאה לפנסיה היא הזדמנות נפלאה להתנתק ממרוץ החיים התובעני והאינטנסיבי, כדי לפנות זמן לעיסוק בתחביבים ולהשתלבות במגוון חוגים ופעילויות העשרה.

הילדים כבר גדולים ועצמאיים, לא צריך לקום מוקדם לעבודה.. בקיצור, נגמרו כל התירוצים. גיל הזהב הוא הזמן הטוב והנכון ביותר לחוגים, סדנאות ופעילויות פנאי ובידור.
כיום יש היצע מגוון ומרשים ביותר של חוגים לאוכלוסיית גיל הזהב החל מחוגים בתחום הספורט והתנועה, דרך חוגים בתחום המוסיקה והיצירה ועד לחוגי שחמט.
מעבר לפעילות החווייתית ולהנאה, יש לחוגים אלו יתרונות רבים עבור קהל יעד זה:
• אנשים מבוגרים שכבר לא נמצאים במעגל העבודה, עדיין זקוקים לגירויים קוגניטיביים, אתגרים ופעילות גופנית כדי למלא את חלל שגרת היום יום. השתלבות בפעילויות במועדונים ובחוגים שונים מאפשרת למידה, הרחבת אופקים, רכישת תחביבים חדשים או עיסוק בתחביבים קיימים. השתתפות בפעילויות וחוגים יוצרת ומחדשת אנרגיות חיוביות ומדחיקה תחושות של ייאוש, חרדה ודיכאון. אנשים מבוגרים שבוחרים להעסיק את עצמם במהלך היום, נהנים מחיים בריאים ואיכותיים יותר.
• חוגים בתחום הספורט מומלצים מצד אחד להתמודדות עם כאבים ובעיות פיזיות המאפיינות את הגיל ומצד שני הם טובים גם לשיפור המצב רוח הביטחון והדימוי העצמי.
• השתתפות בפעילויות, סדנאות וחוגים מעניקה למשתתפים הזדמנות מצוינת למפגשים חברתיים, להכרות עם חברים חדשים מאותה קבוצת גיל ולהעמקת קשרים עם חברים קיימים.
חוגים לגיל הזהב תורמים לחיים איכותיים, בריאים, פרודוקטיביים ומהנים יותר.

אהבתם?
בניית אתרים