בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> מיסטיקה > מיסטיקה – אסטרולוגיה

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

מיסטיקה – אסטרולוגיה

מיסטיקה היא תורת הסוד והנסתר. מקור השם שלה נגזר מהמילה היוונית, "מיסטיקוס", אשר משמעותה סגירה או הסתרה.

המיסטיקה מתמקדת בכל מה שאינו גלוי לעינינו, במה שאינו מובן מאליו ובכל מה שקשור לעולם הרוחני והפנימי שלנו.
מומחים מתחום המיסטיקה מסייעים לאדם לפתח את היכולות האישיות והרוחניות שלו, להגיע לרמת רוחניות גבוהה, להבנה וגילוי עצמי של האמת הפנימית.
המיסטיקה, היא למעשה תחום רחב, שטומן בחובו שיטות רבות לאבחון, טיפול וחיזוי בכל תחומי החיים הרלוונטיים.
דווקא כיום, בעידן המודרני, בו החומרנות והגשמיות מנחים אותנו, יותר ויותר אנשים פונים למומחים מתחום המיסטיקה כדי ליצור איזון והרמוניה פנימית.
אחת השיטות הפופולאריות של תחום המיסטיקה, היא האסטרולוגיה.
תיאוריית האסטרולוגיה עוסקת בקשר בין מצב כוכבי השמיים ומחזוריותם לבין תכונות האופי, דפוסי התנהגותם ומעשיהם של בני האדם.
מומחי המיסטיקה והאסטרולוגיה משרטטים למטופל מפת לידה אישית, על פי תאריך לידה מדויק, המקבילה למצב גרמי השמיים באותה נקודת זמן ספציפית.
באמצעות מפת הלידה, ינתחו, מומחי המיסטיקה והאסטרולוגיה את אישיותו של האדם ואת תכונות האופי שלו, יסקרו תקופות משמעותיות בחייו וימליצו על כיווני התפתחות רצויים בעתיד בכל תחומי החיים החשובים – פרנסה, קריירה, זוגיות, משפחה, ילדים וכו`.
האסטרולוגיה, מהווה למעשה כלי משמעותי להבנת פועלו של האדם, הבנת הסביבה ויחסי הגומלין איתה. היא מסייעת אף להבין איך ליישם דברים בתקופות מסוימות (לפי מצב כוכבי השמיים) ליצירת עתיד טוב וראוי יותר, אך היא לא משמשת ככלי ניבוי.
עולם המיסטיקה ובתוכו תחום האסטרולוגיה מסייע לנו, כאמור, לעצור את שגרת החיים האינטנסיבית, כדי ליצור איזון בין הגוף לנפש ולהכיר את עצמנו ואת המשמעות של אירועים עכשוויים ועתידיים בחיינו בצורה מעמיקה, לבניית עתיד ואורח חיים מתוקן, בריא ואיכותי יותר.

אהבתם?
בניית אתרים