בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> אימון אישי > אימון אישי- בית הספר לחיים

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

אימון אישי- בית הספר לחיים

אם פעם הסתפקנו בכך שסיימנו 12 שנות לימוד, ובמקרה הטוב השלמנו בהמשך הכשרה מקצועית באוניברסיטה סדירה או בבית ספר גבוה ללימודי תעודה כאלה ואחרים, היום החיים בעולם המודרני והשוחק מחייבים לא פעם סיוע של מורים מסוג אחר – הקאוצ`רים, ובעברית מאמנים אישיים.

אלא שבמקרה הזה, הרעיון של אימון אישי הוא להכשיר אותנו בעיקר לקראת שליטה בחיים שלנו בצורה טובה יותר ולשכלל את המיומניויות הנדרשות לתיפקוד יום יומי טוב ומועיל.
די אם נציץ ברשימת התוכניות בנושא אימון אישי המתרוצצות על המסך שלנו בכל הערוצים השונים, כדי להבין עד כמה הפך אימון אישי פופולארי בשנים האחרונות. ברוב המקרים מדובר במשפחות שההורים לא מצליחים למלא בהצלחה אחר כל המטלות שלהם, הן במישור החינוכי כלפי ילדיהם, הן במישור הכלכלי, מול ההורים המבוגרים וגם באופן אישי במסלול הקידום המקצועי. הרבה מאוד צעירים, וגם אלה שכבר עברו דבר או שניים בחיים, הולכים לאיבוד תחת עומס המטלות המתישות שהקריירה וההורות מכתיבים. אימון אישי ייתן בידיהם ארגז כלים לשפץ את המציאות התובענית.
אימון אישי יכול להתבסס על שיטות שונות של פעילות. קודם כל העיסוק יכול להתקיים באופן אישי, כל אחד עם עצמו. יש צורך בלימוד השיטה בעזרת מדריכים ואחר כך לשכלל אותה באימונים עצמאיים. עם זאת, אימון אישי יכול להתקיים כשהקאוצ`ר האישי מלווה את המתאמן בצמידות, לאורך כל הדרך ובעיקר בצמתים עקרוניים בהתפתחות הרצויה.
אימון אישי יתחיל בזיהוי החוליות החלשות במארג החיים ויכוון לשם את הטיפול. אימון אישי מובחן משאר השיטות הטיפוליות בעובדה שהוא אמור להיות קצר ולעניין. המדריך לומד את מגבלותיו ואת יתרונותיו של המתאמן ומנצל אותם לטובת השגת יעד שנקבע מראש.

אהבתם?
בניית אתרים