בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> סדנאות אלכוהול > סדנאות אלכוהול-

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

סדנאות אלכוהול-

אם בעבר הייתם מעוניינים לקבל מושג על משקאות אלכוהוליים, ערבובם והכנתם הייתם צריך להרשם לקורס ברמנים מקיף, בעלות יקרה, בכדי לשמוע הרבה תיאוריה ולבסוף ללמוד נושאים רבים, כשבסך הכל רצית מושג במספר מצומצם של משקאות, או ידע בתחום משקאות ממוקד בו אתה מתעניין.

כיום, "לא צריך לקנות פרה בשביל כוס חלב". לשמחתנו, אנו נחשפים לקיומן של סדנאות אלכוהול ממוקדות, חד פעמיות, בקשת רחבה של נושאים. כמו כן, הסדנאות מחולקות גם על פי רמות המשתתפים בהן וכל סדנא תכלול לכל היותר עשרה משתתפים. חשוב לציין, שהיינות השונים בהם משתמשים בסדנאות, נבחרים בקפידה בכדי שבאי הסדנא יוכלו ליהנות מתוצרת איכותית.

מפגשי קוקטייל
במפגשי סדנת קוקטיילים תיהנו מהכנה משותפת של משקאות מגוונים לרבות, קוקטילים קלאסיים וקוקטיל שף מפוארים במיוחד, בהשראת בארים נחשבים בארץ ובעולם. בהמשך הסדנא יתווסף אלמנט המרטיני ותלמדו לשקשק, לערבב ולשלב טעמים חדשניים בקוקטיילים ידועים.

משקאות חומים
אחת הסדנאות המתקיימות הינה ממוקדת עבור ערבוב משקאות חומים פופולאריים. במפגשים איכותיים אלו תלמדו מעט על ההיסטוריה של המשקאות החומים הנחשבים ביותר לרבות ברנדי, קוניאק וויסקי ומאלטים וכן חשוב מכל את אופן הגשתם הראוי.

עולם הוויסקי
וויסקי הוא נושא רחב ידיים שיש אינספור דברים ללמוד עליו. עבור כל אותם מעריצי הוויסקי מתקיימות סדנאות ממוקדות בנושא הסוקרות את ההיסטוריה העשירה שלו, מלמדות על אופני השתייה השונים של המשקה- בין אם נקי ובין אם מעורבב במשקאות וכמובן נותנות לנו להבין את ההבדלים בין הסוגים על ידי טעימה.

על גבינות ויין
מפגשים למטרת ההכרות עם היין, סוגיו, האיכויות השונות שלו, איזה יין לבחור לאיזה סוג ארוחה ועוד. כמו כן, במהלך המפגשים ילמדו התלמידים לשלב בין סוגי יין לסוגי גבינות. הסדנא תסקור את שלביו הראשונים של ייצור היין מרגע הבציר דרך הבשלתו והעשרתו בחוויות ובטמפרטורות מיוחדות וכלה בשיווקו.

סדנאות אלכוהול תפסו תאוצה והפכו להיות אטרקציה באירועים שונים, בימי גיבוש לארגונים, בימי הולדת ובערבים חברתיים. הסדנא משלבת טעימות אלכוהול ולימודים מה שגורם למשתתפיה שמחה גדולה, הרגשת שחרור וחוויה בלתי נשכחת.

אהבתם?
בניית אתרים