בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> נומרולוגיה > נומרולוגיה- שיטת ניבוי אסטרולוגית נוספת.

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

נומרולוגיה- שיטת ניבוי אסטרולוגית נוספת.

הקשר בין ספרות ומספרים לבין אישיותו של האדם הינה תורה אשר נחקרה וגובשה בתרבויות עתיקות כבר לפני אלפי שנים.

. מדובר בתחום מיסטי שגם תורת הקבלה היהודית עוסקת בו עד היום. שיטות כמו מיסטיקה, נומרולוגיה ואסטרולוגיה מציעות דרכים בלתי מדעיות לניתוח האופי של הפרט על ידי אמצעים חיצוניים כמו גרמי שמים, תאריך לידה, מין ושם. נומרולוגים מאמינים כי מדובר במדע של ממש, אך אמיתותן של תורות אלו טרם הוכחה באופן אמפירי ולכן קהל "המעריצים" של השיטות קטן יחסית.
מיסטיקה נומרולוגית משתמשת למרבה הפלא אך ורק במספרים מ-1 ועד 10. מספרי גבוהים יותר מצמצמים באמצעות פעולת חיבור פשוטה של הספרות עד לצימצומן לספרה אחת. כך למשל המספר 23 הוא מבחינה נומרולוגית 5, והמספר 107 שווה ל-8. גם אותיות משמשות את תחום זה באמצעות המרה של האותיות לספרות בשיטת הגימטריה (א`=1, ב`=2, י`=10 וכו`). ניתוח אופיו של האדם יתבסס על חישוב הערך המספרי של תאריכים חשובים בחייו, כמו תאריך לידתו, תאריך נישואיו, שמו הפרטי ושם הוריו.
אז תורה זו פועלת בשטח?
הניתוח הנעשה על פי שיטת המיסטיקה הנומרולוגית מתבסס בעיקר על כך שלכל מספר מעשרת הראשונים יש משמעות, תכונות ומאפיינים. המספרים הם בעצם סמלים מורכבים אשר אינם ברורים למי שאינו בקיא ברזי התחום. משמעותם של המספרים לפי השיטה ידועה ועל העוסק בתחום לשלב אותם לכדי אמירה שלמה על האדם עליו מדברים.
באם החלטנו להאמין בשיטה וללכת לניתוח נומרולוגי חשוב שנזכור כי למרות הגדרתו המדויקת של כל מספר ומספר, הרי שרק החיבור ביניהם בכל מקרה אישי לגופו, יצליח לתת את התמונה כולה.
לכל מספר, כאמור, "האישיות" שלו. הספרה 1 למשל מכוונת לכל ההתחלות, הספרה 6 בתחום מיסטיקה נומרולוגיה היא הרמוניה ויציבות ו-8 את האינסוף ו-10 הוא מספר סגירת המעגל, כלומר סיום של השתלשלות. חשוב לזכור שניתוח על ידי מיסטיקה נומרולוגיה לא חוזה עתידות, היא מייצרת תבנית, ניתוח אופי וכישורים, שלפיהם אפשר להדריך את האדם בכל תחום אפשרי בחייו, כמו בחירת מקצוע או בן זוג.
אהבתם?
בניית אתרים