בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> עיצוב הגוף > עיצוב הגוף- לא רק דיאטה

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

עיצוב הגוף- לא רק דיאטה

החלום להיות דוגמני צמרת הוא אחד המוטיבים היותר מרכזיים בעולמנו.

מי מאיתנו בנות המין היפה לא שואפת לכבוש את היעד המבוצר של ג`ינס במידה אפס? ומי מבני זוגנו הגברים אינו שואף לבטן שעשויה כולה ריבועים שווי צלעות? להבדיל מהרזייה העוסקת בהקטנת מספר הקלוריות אותן אנו מכניסים לגופנו, עם דגש על מאכלים "דלים", תוך הגדלת מספר הקלוריות אותם אנו מוציאים בשלל אימונים שונים, כל זאת מתוך שאיפה לרדת במשקל לפעמים תוך הרעבה עצמית של ממש, חיטוב הגוף במסגרת תוכנית מדודה ובריאה מתעסקת אך ורק בשמה- חיטוב, ובפועל אף משיגה תוצאות טובות יותר. אין מדובר בשינוי הרגלי החיים מן הקצה אל הקצה אלא בהוספת פעילות גופנית העובדת על האזורים הרצויים, מחזקת אותם ומחזירה להם את המראה הבריא.
עיצוב הגוף מתקשר במוחנו מיידית לגזרה דקה וחתיכית, אבל כפי שנכתב, לא מדובר רק על צמצום השומנים בגוף אלא דווקא על הגדלת מסת השריר. כלומר היחס ביניהם משתנה לטובת כמות שרירי הגוף, אך המשקל לאו דווקא יורד- שננו היטב, הירידה במשקל אינה היעד אלא דווקא הגדלת נפח השרירים בגוף תוך הקטנת כמות השומן. ולכן במרבית המקרים משתמשי שיטת חיטוב הגוף הם דווקא בני המין החזק המעוניינים להיראות חזקים.
תפריט המזון המאוזן והפעילות הספורטיבית שמבצע המתאמן חייבים להתאים ולהציע חיטוב מותאם אישית. זו גם הסיבה שהפעילות הספורטיבית הנדרשת לטובת חיטוב הגוף, הן לנשים והן לגברים, לא חייבת להיות מואצת ומתישה, אלא מכוונת מטר. באופן מפתיע, גם התמדה בשיעורי סטודיו כדוגמת יוגה ופילאטיס יכולה להביא לתוצאה המקווה ואפילו מכשירים המדמים מצב שלאחר טיפול אינטנסיבי בשרירים. וכמו בכל אתגר, גם פרויקט זה ייעשה נכון יותר באם נלווה בתמיכתו של מדריך מיומן.


אהבתם?
בניית אתרים