בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> חוג טניס שולחן > טניס שולחן- האח הצעיר והשובב של הטניס

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

טניס שולחן- האח הצעיר והשובב של הטניס

מי לא היה שמח לשחזר בביתו מיני-טורניר בענף ספורט מוכר בדיוק כפי שהוא מתקיים במשחקים האולימפיים?

טניס שולחן הוא הזדמנות טובה מפז להכניס את האקשן היישר לחייכם, בגודל מיניאטורי שלא יפריע לשגרה השלווה. כל שעליכם לעשות הוא לקנות שולחן פינג- פונג, שני מחבטים וכדור לבן וקל המיוצר במיוחד למטרה זו, להתקשר ולהזמין כמה חברים, לדאוג לכיבוד קל, והנה... הינכם נמצאים הרחק באיזשהו כפר אולימפי, אצלכם בחצר בנוחיות מבצרכם. חוג טניס שולחן אף יעזור לכם לשדרג את הפעילות ויהפוך אתכם למקצוענים של ממש.
טניס שולחן נולד כמאתיים שנים לאחר אחיו הבוגר, הטניס, כתחביב לשעות הערב, אבל ב-1988 גולה הפוטנציאל העצום הגלום בו והוא הפך ביעף לענף מכובד ו"בעל זכויות" בדיוק כמו קרוב משפחתו. בשנים האחרונות נפתחים בהדרגה חוגי טניס שולחן בערים מרכזיות, שמטרתם למסד את האימונים החובבניים שהחלו בפרטיות ביתם של השחקנים. למרות שרובם הגדול של השחקנים מגיעים עם רקע כלשהו, חוג טניס שולחן עשוי להוות הזדמנות ראשונה למפגש עם ענף זה, שהוא שילוב של ספורט ופעילות פנאי נעימה.
כמו אחים צעירים גם חוג טניס שולחן הוא בעל גנים הדומים לטניס, אבל לשמחת המתאמנים הוא מכניס לאווירה מעט חוצפה, רעננות, פשטות וקומוניקטיביות. הדבר בא לידי ביטוי בכללי המשחק הפשוטים והידידותיים לעומת חוקי הספורט הלבן. אומנם גם כאן מדובר במשחק נטול הגבלה של זמן, אבל הוא מהיר באופן מיוחד. חוגי טניס שולחן מתקיימים בעיקר במסגרות של אגודות ספורט, אך עם זאת מוצעים גם במתנ"סים ובמסגרות פרטיות לקהל הרחב. הדגש הניתן על פעילות ספורטיבית זו בכל המקומות מייצג את העומד במרכז הענף המיוחד- מהירות, זריזות ועבודת ידיים חזקה וגמישה.

אהבתם?
בניית אתרים