בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> שייט > שייט עם מפרשים או עם משוטים בדרך לאולימפיאדה

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

שייט עם מפרשים או עם משוטים בדרך לאולימפיאדה

שייט תחרותי הוא ספורט אולימפי המתפתח בהדרגה עם השנים, וכיום טומן בחובו מספר סגנונות, אשר בכולם, ללא יוצא דופן, נעשה השימוש בסירות מפרש.

למרות הדמיון הרב, אפשרויות השייט השונות הינן מגוונות:
• שייט יחידים, זוגי או קבוצתי.
• הפלגה במגוון סירות ודגמים- חלקם מותאמים לגיל המשיט (ישנם דגמים מיוחדים לצעירים עד גיל 14) והאחרים מתויגים לפי מין, נשים או גברים.
אזורנו, משופע בימים בהם מזג האוויר הנוח מאפשר שייט ללא בעיית רוחות עזות או גלים משתוללים, ולכן האפשרות לקחת חלק בקורס לימודי בתחום ולהשתלב בענף הספורט המדובר הוא מזמין.
קורס שייט מתקיים במספר מרכזים ברחבי הארץ במשך כארבעה מפגשים ראשוניים המעניקים לתלמיד ידע בסיסי על מבנה הסירה, הפעלתה, התמצאות במרחב הימי, בזרמים ובהיחלצות ממצבי חירום. כמובן שהקורס הבסיסי אינו נותן יכולת להשיט עצמאית את הכלי, ועל התלמיד להמשיך את לימודיו בקורסים מתקדמים.
שייט- ספורט, עבודה או כיף?
שייט הוא, כידוע סוג של פעילות פנאי מענגת. ה"אדם הפשוט" יכול להצטרף סתם כך לשייט הנעשה לאורך חופי ישראל או חופים שונים ברחבי העולם, וה"מתקדם" בעל האמצעים ותעודת ההסמכה המתקבלת לאחר השתתפות בקורס סקיפרים יכול אף לרכוש יאכטה או שותפות בספינה ולעבור הסבה מקצועית או לחילופין, לאסוף את חבריו הטובים, להצטייד בכיבוד וציוד ולהתחיל לכבוש את הים בשייט תענוגות.
קורסי הסקיפרים כאמור מכשירים את המשתתף להניע כלי תחבורה ימיים שונים, מתקיימים במספר מועדוני שייט בארץ, אורכים כ-4 חודשים ועולים אלפי שקלים. כל החפץ יכול ללמוד בהם ולקבל את תעודת ההסמכה הרצויה- בלעדיה החלום לחצות ימים לא יתגשם.

אהבתם?
בניית אתרים