בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> ספורט-שונות > חוגים לילדים בתחום הספורט

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

חוגים לילדים בתחום הספורט

אחד התחומים הפופולאריים והמבוקשים ביותר בקטגוריה של חוגים לילדים הוא תחום הספורט, על כל גווניו.

אם בעבר החוגים לילדים בתחום הספורט הסתכמו בעיקר בכדורגל, כדורסל וקראטה, הרי שכיום השוק מציע לנו היצע מגוון ומרשים ביותר שגורם לנו רק להתבלבל בנקל, בתהליך הבחירה של חוג מועדף לילדינו: אומנויות לחימה, גלגיליות, רולרבליידס, היפ הופ, ריקודים סלוניים, התעמלות אומנותית ועוד.
החוגים לילדים בתחום הספורט, מחולקים לקבוצות גיל ולרמות. כבר מגיל ינקות, ניתן להשתלב בחוגי תנועה חווייתיים.
מהם היתרונות בחוגים לילדים בתחום הספורט?
• חוגים לילדים בתחום הספורט תורמים לבריאות הגוף והנפש. הם מחזקים את שרירי הגוף ומשפרים את הקואורדינציה, היציבה והשיווי משקל של הילדים.
• מרבית החוגים לילדים בתחום הספורט מעניקים תועלת וערך מוסף, מעבר לשיעורי התעמלות המועברים במסגרת הבית ספרית.
חוגים לילדים בתחום הספורט הם חווייתיים ומהנים והילדים משתחררים קצת משגרת הלימודים הלחוצה ומפעילים שרירים חיוניים בגוף, שאינם מופעלים בעת הישיבה בשיעורים.
• חוגים לילדים בכלל ובתחום הספורט בפרט, משפרים את הביטחון והדימוי העצמי באופן ניכר. החוגים הללו מעודדים תחרות בריאה וחיובית בין הילדים.
• אמנם המטרה העיקרית של חוגים לילדים בתחום הספורט, היא לשפר את הכושר הגופני, אך בד בבד, הם מעלים גם את רמת האינטליגנציה הרגשית שכל כך חיונית לעתידם של צאצאנו. ילדים שמשתתפים בחוגים אלו מפתחים משמעת עצמית, יכולת התמדה ורמת מוטיבציה גבוהה. הם לומדים לעבוד בקבוצה, לסייע לחברים בשעת הצורך ולהיות סובלניים וקשובים לצרכיהם של אחרים.
• חוגים לילדים בתחום הספורט מעניקים להם גם מסגרת יציבה וקבועה עם נהלים וכללי משמעת קפדניים. אחת המטרות העיקריות של חוגי אומנויות לחימה, למשל, היא לחנך את הילדים למשמעת עצמית ולכבוד לזולת.
• החוגים האלו מסייעים לילדים היפראקטיביים, עם הפרעות קשב וריכוז, להתמיד בפעילויות שגרתיות ולנתב את האנרגיות שלהם לכיוונים אפקטיביים וחיוביים.

אהבתם?
בניית אתרים