בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> גימבורי > שמחת חיים זה שם המשחק

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

שמחת חיים זה שם המשחק

אנחנו אוהבים אותם עד אין קץ, מטפחים ומגדלים אותם מהינקות. כבר קנינו להם אינספור של מוצרים לתינוקות, צעצועים, בגדים ומשחקים. אין גבול להשקעה ולאהבה שלנו בהם. למי שמסתכל מהצד נראה שהשתגענו אבל הוא פשוט לא מבין כמה המשפט נכון, ילדים הם שמחה !

אז הגענו לגיל שהסתיימה תקופת הינקות. זהו הגיל שכבר אפשר להתחיל להנות הרבה יותר (וגם לתפוס קצת יותר שינה בלילה) הילד כבר הולך ומדבר ויש לו רצונות עצמאיים משל עצמו. ישנם מגוון של דברים שאפשר לעשות עם הילדים בחודשי האביב והקיץ בעיקר ואפילו בחורף. לעיתים אנחנו עשויים לשכוח ששמחה ומשחקים הם חלק בלתי נפרד מההתפתחות הטבעית של הילד.
תהליך הטיפול בילדים עשוי להיהפך כבד ומעיק במידה ואנחנו לא מקפידים לרענן ולהנות מהחוויה.
ג`ימבורי
מי מאיתנו לא קפץ על המתנפחים הגדולים שהיינו קטנים, משתוללים ועושים סלטות. לפעמים אם עשינו יותר מדי נרגיש שאנחנו עדיין קופצים בג`ימבורי בזמן שלפני השינה... זהו אחד הבילויים התוססים לילדם קטנים (גילאי 3-5), הילדים באים להיפגש עם ההורים, לצעוק , להשתולל ולעשות רעש, לקפוץ ,להשתטות ולפרוק עול. הפעילות חשובה ואפקטיבית לכל ילד ותורמת להנאה שלו מהחיים ולרמת הרגיעה שלו בזמנים בהם הוא מתבקש להתרכז יותר כמו בעת ההליכה לגן ולבית הספר מאוחר יותר.
כמעט בכל עיר יש הפעלות ג`ימבורי לילדים, ומומלץ לקחת את הילד לפחות פעמיים בחודש לפעילות זו, היא גם גורמת לו להפעיל את הגוף ומחזקת לו את השרירים המייצבים, דבר שיעזור להתפתחות הכללית שלו.
קיטנות
אז הנה תמה לה תקופה נפלאה והילד נעשה קצת יותר עצמאי. בימי הקיץ הארוכים קייטנות הם מקור נהדר להתפתחות החברתית של הילד. ישנו סדר יום מסודר אשר מכין למסגרות של המשך החיים כמו בית הספר, התיכון והצבא, ישנו גם הווי חברתי בו הילד נחשף לילדים חדשים שאינם הילדים שהוא מכיר מהשכונה והוא זוכה לרכוש חברים חדשים, חוויות ולמידה.
קייטנות איכותיות יכולות לעסוק במקצוע מסוים כמו ללמד את הילד שחייה או פשוט לערוך מגוון של פעילויות חינוכיות וכיפיות בימי הקיץ אשר נותנים לנו ההורים מעט אתנחתא לקראת השנה הבאה.
סדנאות תנועה עם ההורים
אז מה חשבתם, שתתחמקו מזה ? הגיע הזמן שלכם להשתטות ולהנות עם ילדכם. מספיק לעמוד מהצד כמו זקנים ולראות את הילד צוהל וקופץ ולחשוב בליבכם שפעם היו זמנים שגם אתם הייתם קופצניים. ישנם מגוון של סדנאות תנועה שיחזירו אתכם להיות קצת יותר קלילים וגם יסייעו למערכת היחסים ביניכם לילדים להתחבר. ילדים אוהבים לשמוח ואם ההורים שלהם יראו כמו צנונים זה ייצור ריחוק בסופו של דבר בטווח הארוך.
הרשו לעצמכם להשתחרר ודאגו לקחת חלק פעיל בסדנאות, אהבו את ילדכם והשתטו עמם, תתפלאו כמה מהר תיזכרו בקלילות ושמחת החיים הטבעית הטמונה בכם וכי היא לא אבדה מעולם, אלא רק היה צריך לנער ממנה מעט את האבק.
אהבתם?
בניית אתרים