בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> ימי הולדת לילדים > ימי הולדת לילדים בגן

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

ימי הולדת לילדים בגן

בשנים האחרונות מסיבות ימי הולדת לילדים הפכו להיות הפקות ענק מושקעות ויקרות במיוחד.

הקטנטנים שלנו כבר מזמן לא מסתפקים בביסלי, במבה ועוגה ביום המיוחד בחייהם. יחד עם זאת, עדיין נשאר מקום של כבוד לאותן מסיבות ימי הולדת לילדים, "מסורתיות" הנחגגות בגן. כי הרי, אף אחד לא היה רוצה לוותר על התחושה וההתרגשות הנובעת מהיותו מלך הגן לפחות ליום אחד.
אז מה בעצם כל כך מיוחד במסיבות ימי הולדת לילדים, שנערכות בגן?
הגננת מפיקה במהלך השנה ימי הולדת לילדים על פי תאריך לידתם. היא מכינה הפעלות מיוחדות, שירים עליזים, קישוטים ועוד המון הפתעות.
כל ילד מחכה בקוצר רוח לתורו לחגוג את יום הולדתו ולהיות מלך הגן ליום אחד. הוא סופר את הימים, מציק מידי פעם להורים, עד שמגיע היום המיוחל והנחשק.
בימי הולדת לילדים בגן, הגננת מכינה לילד יום ההולדת כיסא מיוחד, צבעוני ומקושט. לזה מצטרף כתר ססגוני לראש. היא גם מכינה את ילדי הגן ואת ילד היום הולדת להפעלות ולמשחקים שיועברו במהלך המסיבה. ההתרגשות גדולה כבר בשלב ההכנות.
בדרך כלל בימי הולדת לילדים בגן, מגיעים ההורים המאושרים והגאים, לפעמים גם בליווי הסבים והסבתות והאחים. וילד יום ההולדת? הוא מרגיש במרכז העניינים. כולם מתכנסים לכבודו– הגננת, המשפחה וילדי הגן.
העוגה בימי הולדת לילדים, היא הכי יפה ומיוחדת והיא נבחרת בקפידה על ידי הילד המאושר. עוגת כדורגל, פו הדוב, פרפר או שלגיה, הכול לפי טעמו האישי של החוגג.
ההורים צריכים להפגין את כישורי היצירתיות והאימפרוביזציה שלהם בימי הולדת לילדים. כל ילד רוצה שהעוגה שלו תהייה הכי מיוחדת משל כל ילדי הגן האחרים. זה די מובן לנוכח העובדה שסביב העוגה בימי הולדת לילדים בגן (ובכל מקום אחר) נערך טקס שלם של שירים, הדלקת נרות והבעת משאלות.
ולבסוף, אי אפשר לשכוח את שלל המתנות שהילד לוקח לביתו ביחד עם תשומת הלב הרבה שקיבל מכולם.
אז נכון שמסיבות ימי הולדת לילדים בגן מזכירות את המסיבות של פעם, שכללו בעיקר משחקי חברה צנועים, קישוטים עליזים וכיבוד ביתי. זה גם נכון שהילדים שלנו כבר דורשים הרבה יותר מזה, אבל נראה שימי הולדת לילדים בגן יישארו אטרקציה חווייתית ומרגשת לדורי דורות.

אהבתם?
בניית אתרים