בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> מסיבת רווקות > מסיבת רווקות לדתיות

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

מסיבת רווקות לדתיות

הטרנד של מסיבת רווקות צבר תאוצה בשנים האחרונות גם בקרב המגזר הדתי. יותר ויותר בנות דתיות, מעוניינות להעניק לחברותיהן הטובות ערב נשים קסום, ייחודי ובלתי נשכח, לפני כניסתן למוסד הנישואין

איך חוגגים מסיבת רווקות לנשים דתיות?
מסיבת רווקות לא חייבת להיות נועזת. כיום, יש שפע של רעיונות מדליקים למסיבת רווקות, שלא כוללים חשפן, סקסולוג ובייבידולס.
ניתן לעשות מסיבת רווקות באווירה נעימה וצנועה בבית הכלה או באחד מהבתים של החברות.
אפשר להעביר את הערב במשחקי חברה קלילים ומגבשים, שיחות נפש של נשים, ארוחה חגיגית וחלוקת מתנות. ניתן לעשות טקס מתנות נחמד, שבו כל אחת בתורה, מעניקה את המתנה לכלת המסיבה, בצרוף ברכה אישית. רעיון נוסף הוא להכין לכלה אלבום עם ברכות ותמונות של כל החברות. האלבום יהיה גם חלק מהפעילות החברתית וגם מזכרת נעימה לכלה המיועדת.
אם רוצים לעשות מסיבת רווקות מיוחדת, ניתן להזמין אסטרולוגית או גרפולוגית או להתפנק בסדנת בישול או סדנת שוקולד חווייתית.

מסיבת רווקות בשילוב עם טבילה במקווה או הפרשת חלה:
בחורות דתיות נוהגות, לעיתים, לשלב את יום הטבילה במקווה עם מסיבת רווקות חגיגית ומשמחת.
הכלה המיועדת, מגיעה למקווה בליווי משפחתה וחברותיה הקרובות ולאחר טקס המקווה, הן עורכות מסיבה חגיגית עם מוסיקה, דרבוקות, כיבוד ומאפים ביתיים. חלק מהטקס הוא זריקת סוכריות על הכלה, לאחר שהיא יוצאת מהטבילה. נוהגים להעביר סוכריות לנשים רווקות, כמזל למציאת חתן.
האווירה במקווה מאוד ייחודית ומרגשת והבנות נהנות מערב גיבוש חווייתי. לאחר מכן, חוזרות הבנות הביתה וממשיכות את השמחה באוכל, שתייה, שירים, ריקודים וחלוקת מתנות. לעיתים משלבים באותו ערב גם טקס חינה.
יש בחורות דתיות, הבוחרות לשלב מסיבת רווקות עם ערב הפרשת חלה.
בערב כזה, מגיעה רבנית ומעניקה טקס חגיגי של הפרשת חלה, הכולל הסברים על תהליך האפייה והפרשת החלה, סגולות המצווה, מתכונים, אפיית חלה ותפילות. בערב זה נהנות הבנות מחוויה רוחנית עמוקה, מרגשת ביותר ובלתי נשכחת.
אפשר לקרוא לזה "ערב נשים" ואפשר לקרוא לזה "מסיבת רווקות", מה שבטוח זה, שעל הבילוי הייחודי הזה לפני החתונה, כבר כמעט אף אישה לא תוותר.


אהבתם?
בניית אתרים