בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> ימי הולדת לילדים > ימי הולדת לגיל הרך

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

ימי הולדת לגיל הרך

אם בעבר חגיגות ימי ההולדת לגיל הרך, הסתכמו במפגש קצר עם קרובי משפחה וחברים, קצת בלונים תלויים ועוגת שוקולד מסורתית עם נרות, הרי שכיום מדובר בתעשייה משגשגת, שמציעה להורים המבולבלים מגוון עצום של הפעלות ואטרקציות

אז נכון שגם היום הפעוטות שלנו, לרוב, נרדמים עוד לפני שהם מספיקים לכבות את הנרות ולהביע משאלה, אבל אנחנו נעשה את הכול כדי להפוך את ימי ההולדת שלהם ליום קסום ומושלם.
ימי הולדת לילדים עם מפעיל מקצועי
השכרת מפעיל מקצועי שיעשה שמח בימי ההולדת של ילדינו, תחסוך לנו זמן יקר של הכנות וכאבי ראש. יחד עם זאת, חשוב לבדוק היטב את היצע המפעילים ולבחור מישהו שיתאים לגיל הילד ולתקציב שקבענו מראש. לגיל שנה-שלוש, נבחר לרוב, ליצן או קוסם שמעביר מסיבות ימי הולדת לילדים עם חיות, תחפושות ומתקני גי`מבורי לפעוטות.
לגיל ארבע ומעלה, כבר נוכל לבחור מפעיל שמעביר ימי הולדת עם סדנאות יצירה ובישול, תחרויות, דוכני איפור, תיאטרון בובות ועוד.
בגילאים האלו, לילדים כבר יש פנטזיה לגבי איך ימי הולדת לילדיםמושלמים נראים, ולכן חשוב לשתף אותם בשלבי ההחלטה.
ימי הולדת בהפקה אישית
מסתבר שלא חייבים להיות "גננות" כדי להפיק ימי הולדת מושקעים ובלתי נשכחים לילדינו הקטנטנים. עם קצת יוזמה, מוטיבציה, שיתוף פעולה ושיטוט באינטרנט, אפשר למצוא מגוון מרשים של רעיונות לימי הולדת: משחקי חברה, הפעלות יצירה, תחפושות, מוסיקה, ריקודים, קישוטים, כיבוד וכמובן עוגה. מגילאי ארבע ומעלה אפשר לתכנן ימי הולדת, על פי נושא מסוים, לדוגמה מסיבת פיות או נסיכות לבנות או מסיבת פיראטים לבנים.
חשוב להתאים את הסגנון לגיל הילד ולאורחים, להקפיד שההפעלות לא תהיינה ארוכות מידי ושמשך זמן החגיגה לא יעלה על שעה וחצי-שעתיים, על מנת לא להתיש את הקטנטנים.
בין אם בחרנו לחגוג ימי הולדת עם מפעיל מקצועי ובין אם בחרנו להפיק ימי הולדת בעצמנו, מדובר במשימה לא פשוטה של פעם בשנה והכי חשוב שאנחנו נזרום עם הילדודס ונעשה הכול כדי שזה אכן יהיה יום מיוחד, חוויתי ובלתי נשכח.


אהבתם?
בניית אתרים