בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> קייטנות > קייטנות קונספט

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

 • מורה פרטי באנגלית

  חושבים על לימודים בחו"ל? נוסעים לשליחות מטעם העבודה או סתם מ...
 • צ`יקונג הנעה והנאה

  צ`יקונג, רפואה סינית בתנועה, עוזרת לריכוז, גמישות, מחברת גוף...
 • חוג ציור לילדים

  אם אמנות היא תשוקה עבורכם, מתחילים או מתקדמים, הצטרפו אלינ...
 • חוג תפירה

  תמיד חלמת ללמוד כיצד לתפור ולעצב? לתפור מלתחה משלך? אם כן, ה...
 • מיסטיקה

  הרצאות מיסטיקה ייחודיות ומרתקות, לימי גיבוש, ערבי חברה, ימי ...

קייטנות קונספט

בשנים האחרונות קייטנות קונספט (קייטנות המתמחות בנושא מסוים) הופכות להיות יותר ויותר פופולאריות

בניגוד לקייטנות, המשלבות מספר תחומי פעילות ואטרקציות, קייטנות קונספט מעשירות את עולמו של הילד בתחום עניין מסוים, כשהמטרה היא למידה חווייתית קבוצתית בשילוב עם טיולים, ערבי גיבוש, הפעלות ובילויים נוספים.
יתרונם המרכזי של קייטנות קונספט, נעוץ בעובדה שניתן להתאים לכל ילד קייטנה המתאימה לגילו, אופיו, תחביביו ורצונותיו האישיים. בדרך זו, נבטיח שילדינו לא ישתעממו בקייטנות והם יוכלו אף להתחזק בתחום המעניין אותם.
אם נדע שילדינו משתלבים במסגרת המשלבת למידה, בילוי והנאה, אז קיבלנו עסקת חבילה טובה.

אלו סוגים של קייטנות קונספט קיימים כיום בשוק?
יש מגוון גדול ומרשים של קייטנות קונספט, בתחומים שונים. מה שנותר לנו זה לבחור, בשיתוף מלא עם ילדינו ,את אחת הקייטנות, שתעניק להם חוויה ייחודית, מעשירה וממצה.
אז אם הילדים מתעניינים בחקר כדור הארץ והכוכבים, אפשר לרשום אותם לאחת מקייטנות המדע, שתעניק להם פעילות חווייתית בתחומי המדע השונים בשילוב עם ניסויי מעבדה, סדנאות יצירה, סיורים במוזיאון/תערוכת מדע ועוד.
חובבי הטבע, יוכלו ליהנות בקייטנות לשוחרי טבע, המחברת את הילדים לטבע, מעשירה את הידע ומעניקה להם ערכים של איכות הסביבה. במסגרת הקייטנות הללו מועברות סדנאות, סיורים, טיולים והפעלות קבוצתיות-חברתיות.
אם הילדים שלכם מתעקשים לעזור לכם בהכנות לארוחת הערב, אולי כדאי שתשקלו לרשום אותם לאחת מקייטנות הבישול, המועברות על ידי גדולי השפים. אולי בסיום החופשה, תופתעו לגלות, שזאטוטים קטנים יתחרו עמכם על מקומכם במטבח.
מי שמכור לספורט ופעילויות אקסטרים, יוכל לבחור בין קייטנת סקי וסנובורד, לבין גלישה, קיאקים, מחנה קיץ בכדורסל ועוד.

קצרה היריעה מלהכיל את הרשימה המלאה של קייטנות קונספט הקיימות בשוק, אבל אל דאגה, לחיצה קטנה על גוגל, תחבר אתכם תוך שניות לרשימת קייטנות בתחום הרלוונטי לכם.
מהם החסרונות של קייטנות קונספט?
החיסרון המרכזי בקייטנות קונספט הוא העלות הגבוהה. בנוסף, חלק מן הקייטנות הללו, נמשכות מספר ימים בלבד. יחד עם זאת, חשוב לזכור שאלו קייטנות מאוד איכותיות, המעניקות לילדים ערך מוסף של למידה והעשרה בתחומים שלא נלמדים בבית הספר, ולרוב, צוותי ההדרכה כוללים בעיקר מורים ואנשי מקצוע, המובילים בתחומם.

אהבתם?
בניית אתרים