בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> מיסטיקה > מיסטיקה התשובה לכל השאלות

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

מיסטיקה התשובה לכל השאלות

רבות הדרכים בהן יכול אדם לפסוע בחיפוש אחר האמת. מיסטיקה היא תורת הנסתר ,תורה שלמה של הסברים ופתרונות לדברים בחיינו שלא מצאנו להם פתרון מדעי

זוהי היאחזות בעולם רוחני שבו לכל אחד מאתנו יש נוכחות קיימת בו גם אם הוא אינו מודע לכך . ניקח לדוגמא את תחום הלימודים , אנחנו בהוצאות מאוד גדולות והחלטנו שנחליט אם ללמוד או לא ע"פ הסיכוי שלנו להצליח. מה שיכול להעיד על הסיכוי שלנו להצליח ולתת לנו כיוון מנחה הוא תחום המיסטיקה. אם נלך ונתייעץ עם אסטרולוג או גרפולוג נוכל להגיע לתשובה לה ייחלנו. המיסטיקה מאמינה כי לכל אדם דרך ידועה בה הוא הולך וניתן לראות את כל הדרך הזו באמצעות כלים שונים כמו קלפים. מדובר בתורה עמוקה בעלת רבדים רבים . אם היינו רוצים ללמוד את כל תיאורית המיסטיקה הנסתרת, היינו נזקקים ליותר מתקופת חיים אחת. אנשים רבים משתמשים במיסטיקה כדרך חיים. דרך חיים של תלמיד מיסטיקה תהיה חוויה של קטורת מרעננת שמנים וטכסיות שונה מחיינו המערביים כיום. הדגש הוא על שינוי אווירת החיים החומרי והגשמי והתמקדות בעולם האמתי הפיזי והרוחני של האדם.
תעשיית העולם הרוחני בכל דפי ההיסטוריה והדת של העמים הידועים היום, ניתן למצוא תיאור מתועד( בכתב) של אנשים מיוחדים שנזכרו במהלך ההיסטוריה בעקבות השימוש בכוחות אדירים בלתי מוסברים, היכן הם למדו זאת? מאיפה הגיע אליהם כוחם?. אלה הם רק חלק מהשאלות שמעסיקות רבים. בין כל הכתבים נמצאו פירושי אסטרולוגיה, סיאנס מגיה ועוד. כל התיאורים האלה מדברים על אותם אנשים שהיוו מודל השראה להכרות הראשונית של כולנו עם עולם המיסטיקה. יש כאלה מאתנו שמרימים גבה ופוסקים בעצבנות שהכל זה סיפורים ואגדות , אבל האמת היא שגם אם יש סיכוי קטן שזה לא נכון, אז למה שלא ניקח אותו?
איזה תחום במיסטיקה
באמצעות פנייה לעולם האחר באמצעות ידע ובקיאות בלימודי מיסטיקה ,אנחנו יכולים למצוא את התשובות לכל השאלות שמטרידות אותנו בחיי היום יום. השאלה היא איזה תחום הכי כדאי והכי פשוט ללמידה. תשובה מהירה אתן כשאומר שמדובר בתחום האסטרולוגיה שכולנו שמענו עליו רבות וכבר יודעים את הדברים הבסיסיים . אך זו תהיה הנחה שגויה. מבחינת תיאורית המיסטיקה הייצוג שלנו הוא שונה באלמנט אחד שמשפיע על כל התחומים והוא "מזל". המזל שלנו שונה זה מזה וזוהי תפיסת היסוד של כל התחום ולכן אם אומר לכם שלי הכי קל ללמוד אסטרולוגיה הרי שזה לא היה אמור להיות תקף גם לכולכם נכון כיוון ולכל אחד יש דרך משלו , ברגע שהבנתם את זה הבנתם למעשה שכולנו שונים זה מזה ההבדל המהותי ביותר מדבר על הבחירות שכולנו עושים . בחירה כמו תחום הלימודים צריכה להיות שקולה ומלווה במחשבה של מסוגלות ורצון. אם ברצונך להיכנס לעולם הקסום של תורת הנסתר ולהתחיל להבין את חייך בצורות שונות , עשה זאת בדרך שתהיה לך הכי קלה ופשוטה. אם אתם בבית קוראים את המאמר הזה כנראה שהתעורר בכם היצר הקטן שרוצה לגלות עוד על עצמכם ועל האדם ולכן אם תעמיקו ותחפרו בתיאורית המיסטיקה לא תאחרו לראות את הפירות.

אהבתם?
בניית אתרים