בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> אינטרנט > מערכת דיוור ישיר ככלי שיווקי לעסקים

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

מערכת דיוור ישיר ככלי שיווקי לעסקים

מערכת דיוור אלקטרוני הפכה לאחד מכלי החובה בשיווק עסקים. יתרה מזאת, חלק ממערכות הדיוור בנויות כך שיתאימו גם כמערכת ניהול לקוחות משוכללת דוגמת מרכזי תרבות ופנאי, חוגים ועוד.

מה זה דיוור אלקטרוני?
מערכת דיוור אלקטרוני, הנקראת גם מערכת דיוור ישיר, היא מערכת המאפשרת משלוח הודעות לכמות מכותבים גדו לה.
למעשה, המערכת נותנת מענה למגבלות תוכנות המייל השונות כמו הגבלת השליחות, מסנני ספאם, חוסר עיצוב ומעניקה מספר פיצ`רים שימושיים דוגמת סטטיסטיקות, ניהול מנויים מתקדם, תיזמוני שליחה מגוונים ועוד.
למה זה טוב?
ראשית, מדובר בחיסכון בזמן. מכיוון שהשליחה נעשית בצורה אוטומטית כל שעליכם לעשות הוא ליצור הודעה מעוצבת, לבחור את המדוורים ולבחור את מועד השליחה.
באמצעות מערכת דיוור אלקטרוני תוכלו לשלוח כמות ענקית של הודעות בבת אחת, מבלי להסתכן בכניסה לתיבת דואר זבל ומבלי לגרוע באיכות ההודעה בשום צורה-תוכן, עיצוב או פנייה.
תוכלו ליצור מספר הודעות מתוזמנות מראש לפי מועדים ידועים-למשל שבוע לפני החג, לקראת פתיחת שנת הפעילות או חודש לפני סיום תוקף המנוי. תוכלו לשלוח סדרת הודעות לקראת הפנינג ימים פתוחים או לקראת פתיחת סדרת סדנאות על מנת להיכנס לתודעת קהל היעד שלכם.
שליחה מאסיבית של הודעות במערכות מייל רגילות מגבילה את תוכן ההודעה. שליחה באמצעות מערכת דיוור אלקטרוני מאפשרת ליצור פנייה אישית המותאמת לשדות האישיים של הלקוח.
מערכת שלח מסר, מאפשרת לכם לרכז פרטי מידע רבים על הלקוח (למשל תאריכים חשובים, תחומי עניין, רמת פעילות וכדומה) ובכך לנהל את הלקוחות לפי תחומי העניין שלהם – למשל לשלוח הודעה על פתיחת חוג חדש הקשור לתחומי העניין של הלקוח, או לעשות חיפוש מהיר למנויים שעוד לא שילמו ולשלוח להם התראה או תזכורת אישית.
למשל תוכלו לבדוק מי המנויים הנמצאים בכל חוג, אילו תחומי עניין נוספים יש לו, ובאילו פעילויות הוא משתתף.
מערכת דיוור אלקטרוני מאפשרת שימוש פשוט וידידותי ללא התקנת תוכנות. כלומר, תוכלו לגשת לחשבון שלכם מכל מחשב המחובר לאינטרנט.
דיוור ישיר הנו הכלי השיווקי הזול ביותר לעומת כלים שיווקיים אחרים דוגמת עיתונים, מדעות, כלי תיקשורת וכו`. המערכת הינה נוחה ומסודרת לעומת התיקיות וערימות הנייר הידועות לשימצה.
לסיכום, אם אתם מחפשים לרכז את כל הדרכים המקובלות והמסורבלות לניהול מנויים ולקוחות, להגיע ללקוחות פוטנציאליים חדשים ולהפיק את מירב הפוטנציאל מהעסק שלכם – מערכת דיוור אלקטרוני עשויה להיות התשובה בשבילכם!
אהבתם?
בניית אתרים