בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> נומרולוגיה > תורת הנומרולוגיה

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

תורת הנומרולוגיה

אפתח דבר בזה שאומר שכל מי שרוצה לדעת נומרולוגיה ואת משמעותה עליו להאמין שלאדם ישנו גורל קיים.

באמצעות התבוננות במספרים שמלווים את האדם בוחנת הנומרולוגיה את חיינו .
הבחינה הזאת מתבצעת בכמה מאפיינים :
לידת האדם- מהו היום החודש והתאריך המדויק בו נולד.
כתובתו- מה הכתובת המדויקת של ביתו .
שם –שם מלא כולל שמות שרשומים רק בתעודת הזהות.
שם הוריו.
בקיצור, תורת המספרים לקחנו את אותם המספרים שמלווים את אותו האדם בחייו (זה אומנם נשמע פשוט אך יש אנשים שזקוקים להכוונה רבה כבר בשלב מציאת הפרטים) , ותרגמנו את כל השמות למספרים. ע"פ תורת הנומרולוגיה, כל אות היא בעלת ערך מספרי וניתן לעשות חישובים ולהגיע לפתרונות באמצעות נוסחה עתיקה וידועה מראש. בדרך זו ממש כמו כל תרגיל מתמטי שאנחנו מכירים מגיעים לתוצאה שונה. אותה התוצאה מצביעה על העולם הגשמי ועל מהלך חייו. ככה למשל ניתן לגלות בעיית התאמה בין בני זוג שונים . נניח שזוג פונה לנומרולוג בטענה שיש אהבה אך אין תקשורת במילים אחרות פשוט לא מסתדרים. הנומרולוג יכול באמצעות שינוי הנתונים שניתנים לשינוי למשל שם של אחד מבני הזוג ,לשנות את מזלם .
לימוד נומרולוגיה יהודית בזכות כך שתורת המספרים עתיקה מאוד היא קיבלה ביטוי בהרבה דתות שונות בניהן הנצרות ,האסלם והיהדות . כל דת מיישמת את החוקים השונים האלה ונותנת להם סיבות שונות. ביהדות נמצא שלוח הספירה העברי הוא זה שעליו מתבססת הנומרולוגיה הקבלית. האם ידעתם שמבחינת היהדות העברית העתיקה החודש הראשון הוא לא ינואר? התשובה לכך נמצאת בלוח השנה היהודי העתיק שבו החודש הראשון הוא ניסן שהוא חודש מאי. הנומרולוגיה מושרשת בתוך ערכי דת ולכן יש כאלה שאומרים שלכל דת יש את הנומרולוגים שלה. החישובים היהודים מתבססים על אותם החודשים שאנחנו לא הוגים ביום ואם אתם עדיין לא נזכרים ארמוז לכם שצביקה פיק כתב עליהם שיר :"מת אה ומת אלול".. בכל מקרה , לימוד של תורת הנומרולוגיה יכול לסייע לכל אחד מאתנו בחיי היום יום ממציאת מקום העבודה והעיסוק המרכזי בחיי ועד מציאת בן או בת זוג מתאימה לחיים.
מספרים חזקים
הבדל שמכניס את החיים בנוסחה המתמטית הזו הוא ערך המספרים . עוד פן שיש לבחון וללמוד בתורת הנומרולוגיה הוא כוח המספרים. שווי מס 7 או המס 2 הוא לא רק נתון יבש. ישנם נספרים שמיוחסים לנותני מזל והשפעה מאוד חזקה לעומת מספרים יותר חלשים. בדרך זו הנתונים שיוצאים מההשוואות ומהנוסחאות אותם ערכנו מקבלים את שווים האמתי . הסוד האמתי הוא לא התוצאה אלה השווי של התוצאה השווי הערכי של המס מבחינת יחסי הכוח שלו והמזל. את הידע הזה ניתן ללמוד אך ורק ממורים מיומנים בעלי ניסיון של שנים . לפי תורתנו המס החזק ביותר הוא 7 . ישנם אזכורים רבים ושימוש במס 7 בתנ"ך יותר מבכל מס אחר והינה כמה דוגמאות:
שנת שמיטה – כל שבע שנים שמיטה.
ברית מילה- ביום השביעי ברית.
שבת- ביום השביעי מנוחה.
לג בעומר עד שבועות – 7 שבתות.
אזהרה : הסוד המספרי מלא בצפנים וחידות מהרגע שתגלו זאת , לא תוכלו להפסיק.
אהבתם?
בניית אתרים