בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> תקשור > תקשור

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

תקשור

החכם באדם, ששמו היה שלמה המלך, כן אותו שלמה מהתנ"ך, היה המתקשר הראשון. מסופר על יכולתו המופלאה של שלמה לתקשר עם בעלי חיים שונים וליכולתו המופלאה להתייעץ איתם ולקבל מהם רמזים שונים שסייעו לממלכת ישראל להיות בשיא העושר בתקופתו

עוד מסופר כי שלמה המלך ידע גם לתקשר עם רוחות שונות ולגעור בהם, שלמה המלך אפילו תקשר עם הישות המכונה אשמדאי הידועה לנו היום כ שטן. אז עכשיו ניתן לומר שכולנו שמענו על היכולת הזו ואפשר להתחיל : יכולת התקשור מכילה זרמים רבים אין סוף, לכל מתקשר יש את היכולת לקבוע את צורת עבודתו ולאיזה זרם להשתייך . בפסקאות הבאות נמצא ביחד את התשובות לשאלות, מהו תקשור?, היכן ניתן ללמוד לתקשר? והשאלה הכי חשובה מה זה עוזר לנו?
מהו תקשור בחוגים השונים משתמשים בשם תקשור על מנת לתאר יכולת של אדם ליצור קשר כלשהו עם ישויות שונות וצורות חיים אחרות. אותו הקשר משמע קרקע להעברת מסרים מהעולם הזה לעולמות אחרים ובחזרה. תורת התקשור מדברת על עולמות מקבילים ועל הרחבת העולם הגשמי שאנו מכירים והפיכתו לעולם רוחני שמטרתו היחידה היא לעשות שימוש כלשהו בידע קיים. המתקשר משמש כלי כיבול למסר ומעבירו לאדם אחר. המתקשר המיומן הוא בעל תכונת מדיום(יכולת יצירת קשר מולדת), ואם לא אז יכול להיות שלמד לתקשר מהוריו, אולי אפילו, נכנס לאיזה חוג תקשור או קורס ושם רכש את הידע הקסום. ידע שכזה הוא בעל כוח אדיר שמסתיר בתוכו את היכולת לקבל מסרים שונים, אותם מסרים יכולים לפתור בעיות בחי האדם ולרמוז לו איך לפתוח אותם. בלימודי תקשור לומדים את הבסיס , את נקודת הפתיחה הכי עיקרית בתקשור. זאת כיוון שכל מתקשר שונה זה מזה והיכולות שלו בהם ליידי ביטוי בצורות שונות. המתקשר בעצם צריך לגלות לבד את הכישרון הטבעי שלו ואז לפתח זאת בעצמו, דבר שנחוץ כיוון שמדיום חי את חייו כמדיום כל יום כל דקה וכל שנייה וחייב לפתח את המיומנות לשלוט בזה .
ללמוד לתקשר . הלימודים מועברים ע"י אנשים שחיים את העולם הזה ומתעסקים בו יום וליל. אותם אנשים הם האנשים שיהיו מורי הדרך שלכם במסע הארוך אותו אתם לוקחים. קבוצת לימוד יכולה להכיל יותר מ 30 משתתפים וזה אומר שהחברים שהתחילו אתכם את הקורס ילוו אתכם עד סופו ולא יפספסו אפילו מפגש אחד. כל שיעור כאן הוא קריטי . השיעור ברובו מועבר בצורת מעשית. בחלק גדול מהשיעור תמצאו את עצמכם עוצמים עיניים, לומדים להכיר את צלילי הטבע ולאחר מכן לומדים גם להבין אותם ולפרש את עומקיהם. נשימות עמוקות ועצימת עיניים וכמו כן הידע שאתם מוקפים בחברים שעושים בדיוק כמוכם, כל אלה רק מסייעים בתהליך הלימוד ומשמשים קרש קפיצה לעולם הרוחני.בשיעורים הדגש הוא על עבודה ומציאת מרכז של הגוף והתמקדות בו. בדרך זו מתאפשרת רמת ריכוז גבוהה שמאפשרת לכל מי שלקח את הקורס עם הזמן , לפתח את יכולת הריכוז שלו. יכולת הריכוז מסייעת לכולנו בחיי היום יום ואם אפשר ללמוד לפתח את המיומנות הזו אז למה לא?.
אהבתם?
בניית אתרים