בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> רפואה משלימה -שונות > רפואה המשלימה

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

רפואה המשלימה

על מנת להבין מה משמעות המילה רפואה משלימה , בואו ננסה קודם להבין את מה הרפואה הזו משלימה?

רובנו גדלנו על אותה צורת חינוך, לא מרגישים טוב, מתקשרים לקופת חולים, קובעים תור ומעבירים לרופא המסור את האחריות לגורלנו ולמצב גופנו. למעשה בדרך זו אנו משתמשים ברפואה קונבנציונלית זוהי רפואה שהמדע חקר לעומק שנים והחליט כי היא הזרם המרכזי בריפוי האדם . בשיטה זו, מותר להיכנס לאיברים הפנימיים של אדם, לנתח אותו, לחתוך ולהסיר חלקים שונים, לתת כדורים העשויים מכימיקלים שונים שנרקחו במיוחד למטרת הריפוי. ישנם מצבים בהם הרפואה הקונבנציונלית אינה מצליחה לתת מענה לבעיה ולכן היא דורשת טיפול משלים וכאן מתחיל השימוש ברפואה המשלימה.
במה שונה המשלימה
הרפואה המשלימה אינה באה בקנה אחד עם הרפואה הקונבנציונלית . היא תחום נבדל ממנו ומהווה השלמה לרפואה אותה אנו מכירים. בסיס הרפואה המשלימה היא תורה בעלת ערך עתיק מפז, ערך היסטורי שנצבר במשך אלפי שנים ופותח באמצעות המרפאים העתיקים ביותר . הגישה משלבת תחתיה הרבה שיטות שונות הלקוחות מכל רחבי תבל ופשוט נבלעות תחת השם רואה משלימה. הינה חלק מהשיטות :
הלינג – רפואה באמצעות מגע אנרגטי- המחלק את גוף האדם למרכזי אנרגיה שונים.
המאופתיה- רפואה באמצעות מזונות או צמחי מרפא.
רייקי- ריפוי באמצעות שליחת אנרגיה למרחקים.
שיאצו- ריפוי באמצעות מגע.
דיקור סיני – ריפוי באמצעות דקירות מחטים במרכזי האנרגיה השונים.
כוסות רוח –ריפוי באמצעות שחרור בעמוד השדרה באמצעות יצירת לחץ.
קורס רפואה משלימה
הרפואה המקובלת היום דורשת שנים של לימודים ויש כאלה שמתחילים ללמוד את התחום אך לאורך הזמן כאשר מתמודדים עם פרטי הרפואה המקובלת הכרוכה בניתוחים, ראיית דם והחדרת אמצעים שונים לגוף האדם ,הרבה נרתעים ושוכחים את מטרתם וחלומם לרפא . ברפואה המשלימה התחום פתוח והידע שייך לכולם. כל מי שחפצה נפשו ביכולת לרפא יכול לעשות זאת ע"י הרשמה לחוג או קורס שעוסק ברפואה אלטרנטיבית(ששמה השני הוא רפואה משלימה) . ברגע שהתחלתם ללמוד את התחום למעשה קיבלתם עליכם העובדה שחוץ מהמדע המדויק שאנו מכירים, ישנו עוד מישור רוחני אנרגטי אותו אנחנו עדיין לא מכירים והגיע הזמן להכרות רשמית. עכשיו אין חובה לחתוך או להתעסק באמצעים קשים כדי לרפא. צלום למשל של איברים פנימיים יכול להתבצע ע"י מריחת שמן על גוף הפציינט והדבקת נייר אליו , מרפאים מסוימים יכולים בדרך זו לדעת אם ישנה בעיה באיברים הפנימיים של החולה. נטילת כדורים מרוכזים מוחלפת בלקיחת צמחי מרפא , וריפוי למחלות נפש קשורות לכשר גופני של המטופל ולרמה האנרגטית שלו . חבר שעוסק בתחום אמר לי שמאז שהתחיל ללמוד את התחום השתנו חייו . כעת , אם קורה לו חלילה משבר הוא כבר לא מתעסק בשאלה למה זה קורה לי, כעת הוא מתעסק בשאלה מה אוכל לעשות כדי להרגיש יותר טוב.
הרפואה משלימה יכולה להוות תוספת לרפואה הקונבנציונלית ביחד שני התחומים ינסו לאגד בין המדע המקובל לבין הגישה הרוחנית אנרגטית במטרה לרפא.אהבתם?
בניית אתרים