בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> תיאטרון פלייבק > תיאטרון פלייבק

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

תיאטרון פלייבק

ההופעה המושלמת. כל מי שהיה אי פעם בהצגת תיאטרון , בוודאי יודע שזו חוויה מיוחדת מלאה בטעמים חדשים. לימוד פלייבק ותיאטרון בכלל, היא החוויה המשולמת לכל חובבי התרבות באשר הם.

מדובר בחוויה מלאה מעצם רעיון קיימו של התיאטרון . התחום מתעסק בהבעת סיפורים אמיתיים וכנים שעוברים על שחקני התיאטרון, בדרך זו תמיד תמצאו נושא אותנתי שימשוך את תשומת לבכם ויספק לכם חוויה מלאה. לא מספיק לכך שהשחקן באמת חושף סיפור מחייו בעזרת חבריו השחקנים, גם הקהל ממלא תפקיד מלא במחזה ומשחק תפקיד לא קטן, כן הבנתם נכון, הקהל הופך גם לשחקן בתיאטרון הזה. מה שהופך אותו לנגיש הרבה יותר ולכייפי הרבה יותר. אם אנחנו נעסוק יותר בתהליך הלמידה, הדגש יהיה כמו בכל לימוד תיאטרון על הבעה עצמית מציאת הזהות עמידה על במה וגולת הכותרת כושר אלתור והובלה. בלימודי תיאטרון פלייבק השחקן הוא לא רק שחקן, אלה מקבל ערך משנה כגורם מנחה שתפקידו להעיר את הקהל ממקומו (וגם אם לא לפחות להתאים את ההופעה לסגנון הקהל ולזרימתו)ולהכניס אותם עמוק בתוך הסיפור באמצעות בקשות קטנות מהן שיגרמו גם להם לשחק. האמת היא שזה די אירוני שקוראים לזה תיאטרון פלייבק, כי שלא כמו כל פלייבק (מוזיקת רקע שמלווה את הזמר ), בתיאטרון שכזה, אף מופע לא יהיה זהה, כל הצגה תהיה חדשה ושונה בתכליתה רק מעצם מצב הרוח של השחקנים או של הקהל. בסדנאות פלייבק , תלמדו גם להתחבר לעצמכם ולתנועתכם ולדעת לבטא באמת את מה שעובר עליכם מבלי לחשוב על זה או על איך זה יצא אלה באמת לחשוב אך ורק על החוויה אותה אתם רוצים להעביר ולדעת להעביר אותה , כך שהצד השני יחוש בדיוק את ההרגשה שרציתם להעביר.
מאלתרים בלייב
תלמידי תיאטרון פלייבק יהיו גולת הכותרת של התיאטרון . השחקנים הללו מקבלים עליהם תפקיד נוסף של ניהול האירוע עצמו , העצמת החוויה ושיתוף הקהל ושחרורו. מן הסתם לא כל אחד מתאים לזה ולא כל שחקן טוב הוא גם מדריך טוב ולכן צריך לבדוק את התאמתכם הכנה לתחום. זה לא מפסיק רק להגיד אני רוצה את זה , בתחום המשחק אם אתה לא תראה כמה אתה רוצה את זה לא יהיה לך מקום בתעשייה. לימודי פלייבק יסייעו לכם להגיע לרמת מאסטר בתיאטרון . תוכלו לעשות הופעות גם באולמות גדולים וגם ברחוב צדדי. במידה ותסיימו את הלימודים בהצלחה. הכלים הללו הם כלי אימפרוביזציה ברמה גבוהה , אלתור כנה ואמיתי שמראה את אופיו האמיתי של השחקן , התחום שופט את המהירות בה הוא מגיב את חולשותיו וגם את חוש ההומור שלו, שכן הומור משמש בתיאטרון פלייבק בסיס מאוד חזק להעברת המופע .
אהבתם?
בניית אתרים