בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> סדנאות אלכוהול > סדנאות אלכוהול

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

סדנאות אלכוהול

בישראל שנת 2011 כ 37 % מהאוכלוסייה שותים אלכוהול באופן קבוע. זה אומר בעצם שהסיכוי להצליח בתור סוחר משקאות או ברמן הוא מאוד גבוהה.

וזו הסיבה שבזכותה תוכלו למצוא קורסי ברמנים או סדנאות אלכוהול כמעט בכל מקום ובכל עיר. הפוטנציאל כל כך גדול מבחינה כלכלית, שהקורסים השונים נפתחים ממש כמו פיטריות אחרי הגשם. היות ויש הרבה סדנאות שונות העוסקים בנושאי התמחות שונים אפשר להגיד בוודאות שאין לזה סוף וכל מי שאוהב אלכוהול ישמח להתנסות בלימוד מעשי האוגד תחתיו את תחום האלכוהול. בדרך זו תוכלו לדעת איך לשתות נכון וגם איך להיות זה שתמיד מפתיע את חבריו במשקאות מיוחדים . יין ואלכוהול הולכים יחד יד ביד זה שנים . למרות שפלחי השוק שלהם שונים באיכותם וכמותם. היין הוא עולם שלם בפני עצמו ולכן ישנן קורסים מלאים העוסקים רק ביין ובצורת הגשתו. אם ניקח את האלכוהול , נראה שיש המון משקאות אלכוהוליים , בעלי ריח טעם וצבע אחר. כל אחד יכול למצוא את המשקה שיהיה בדיוק המשקה שלו אבל העניין הוא שכדי לדעת מה המשקה שלך צריך להכיר את רוב המשקאות .
תעשה לי 40 סי סי
אז סי סי זה לא רק כן כן בספרדית, מדובר במידה , באופן זה אנו מודדים, כמה אלכוהול לשים בכל כוס וכמה לערבב ולמהול עם לייקר או משקה נוסף. בסדנאות האלכוהול השונות תלמדו לא רק איך למדוד נוזלים ב CC אלה גם איך לערבב אותם בדיוק בכמות המושלמת שמייצגת טעם איכותי והשפעת ראש מדויקת . שלא כמו באופן עצמאי, במידה והייתם רוצים להכין כל הזמן בדיוק את אותה המשקה באותה הצורה בכל מקום בעולם, בדיוק לשם כך קיימות סדנאות השתייה והאלכוהול השונות , שיעזרו לכם גם להכיר את הטעם של כל משקה , גם לדעת אילו הבדלים יש במשקאות אלכוהול למשל מה ההבדל בין קוניאק לוויסקי?, מה ההבדל בין טקילה לוודקה? מה מתאים למי? ואיזה מזג אויר יכול לשפר את אווירת המשקה. כן כן כל אלו הם גורמים קריטיים במזיגת משקה חריף אלכוהולי שנועד לספק בידור וחוויה של טעם אותנתי ושובר שגרה.
אלכוהולי ולך
לסיכום,אמרנו כבר ששוק האלכוהול מגלגל מיליונים בשנה וזה רק בישראל. כל מי שיש בו טיפה התעניינות לנושא וחושב שאולי הוא יוכל להיות טוב בו, או אם אתם רוצים להיות ברמנים וסתם להיות אלה שיודעים להפתיע את המוזמנים שלכם במשקאות יוצאי דופן בטעמם. כדאי לכן לקחת סדנאות למידה בנושא או לפחות להגיע לכמה מפגשים. סדנאות שתייה מלוות בחוויה מיוחדת הכולל טעימות שונות ושילובים רבים בין משקאות, כל אלה בשאיפה למצוא את הטעם המושלם שייתן את ההרגשה הייחודית שיגרום לאנשים לחזור ולזכור שאת החוויה הזאת רק אתם תוכלו לספק.
אהבתם?
בניית אתרים