בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> מספרי סיפורים > מספרי סיפורים

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

 • חוג ציור

  שמי עתליה, אמנית ומורה לאמנות, ואני מזמינה אתכם, מתחילים ומת...
 • סדנת משחק

  למי שמשתוקק לבטא את עצמו - מחפש מקום להיות, לשחק, להמציא דמ...
 • ציור ורישום בת''א

  חולמים לצייר אך לא יודעים מהיכן מתחילים? למדתם במסגרות קוד...
 • מטפל בעיסוי רפואי

  סובלים מכאבים כרונים? מבעיות בכתף ובגב התחתון? ממוקה הוא מומ...
 • חוג ציור ורישום

  נקודת מגוז בית ספר יחיד מסוגו בארץ ללימודי רישום וציור אקדמי...

מספרי סיפורים

בתקופת הילדות , תמיד חיכנו לשמוע מעשיות וסיפורים . הסיבות לכך לא היו ברורות אולי היה בזה משהו מרתק,מושך,מלמד ומלא במתח ספציפי שיוצר במיוחד בשבילנו. אם השם יוסף המספר מוכר לכם בוודאי שמעתם או ראיתם את התוכנית שלו בטלוויזיה מדובר בתוכנית ששודרה 4 שנים רצוף, בתוכנית היו מזמינים כמה ילדים שישבו ויקשיבו ליוסף מספר את הסיפור.

את האווירה הייתה מלווה מוזיקה. כמו שלומדים בכל סדנאות סיפור לילדים, השימוש במוזיקה מאוד מקובל כיוון שהיא מושכת ומגרה את החושים, היא מעצימה את האווירה שיש סביב הסיפור, בונה מתח , רגעי שחרור , בהלה ופחד, בהתאם לעלילה . ללא כל קשר תוכלו למצוא אצל כל מספרי סיפורים לילדים משהו שייחודי אך ורק להם , האחד משתמש במוזיקת רקע תוך כדי סיפור, השני מנגן בעצמו בחליל בקטעים השונים באמצע הסיפור ויש כאלה שפשוט עומדים ומציגים את הסיפור בחן.
מקצוע רווחי ביותר
שוק הילדים , מגלגל מדי שנה סכומי עתק ונחשב לאחד התחומים הרווחים היותר במשק הישראלי והעולמי. הדרך שלכם לקחת חלק מהשוק הזה היא להצטרף לקורס מספרי סיפורים . בדרך זו תוכלו לבנות לעצמכם מקצוע מבוקש וגם במקביל באמת ללמוד את האומנות הזאת של באמת לדעת ולהציג את הסיפור בצורה הכי מרשימה שיש. מדובר במקצוע עתיק מאוד, שכן מלכים רבים עד היום מעסיקים מספרי סיפורים על מנת שיבדרו אותם. אומרים כי המקור לאומנות סיפור הסיפורים, הגיע מפרס הרחוקה. פרס בתקופה העתיקה הייתה אחת האומות הגדולות ביותר וחצתה יבשות רבות במלחמות ארוכות . מטרתה הייתה לפתוח בחיפוש אחד כוח עושר וידע. קורס מספרי סיפורים לילדים הוא חוויה חדשה ומלאת קסם. תחילה על מנת לדעת באמת לספר סיפור עליכם לחזור לימי הילדות שלכם, שם הכל היה טהור כנה ואמיתי. אם תצליחו לעשות זאת תוכלו להציג סיפור בצורה תמימה , בדרך זו למעשה תגיעו למיומנות שליטה מאוד גבוהה וכאשר תספרו את הסיפור לא רק הילדים ימשכו אליו וירצו לדעת על מה מדובר , אלה גם ההורים. הדרך למשוך את הקהל הגדול באמת היא להיות ילד , להתחבר לעצמך ברבדים הכי עמוקים, אם תעשה זאת תיצור מתח דמיוני שלא קיים כלל , אך מעצם זה שאתה חווה זאת כרגע אתה מקרין את חווית הסיפור לכל הסובבים אותך, כולם יעמדו, יסתקרנו לדעת מה הדבר הבא שאתה הולך להוציא מהפה. איזה הרגשה נפלאה זאת גם לדעת לספר סיפורים וגם לקבל על זה כסף. החלום של כל אחד הוא להתעסק במשהו שהוא אוהב ומאמין בו ולדעת לתרגם את זה לפרנסה. בדרך זו ניתן לומר בוודאות כי כל בני האדם ניחנו באופי סיפור הסיפורים, השאלה היא מי יצליח כמה שיותר להגיע לרמת חיבור גבוהה עם עצמו.
אהבתם?
בניית אתרים