בחר תחום:
בחר אזור:
חוג >> כתבות >> מורה לגיטרה > לימוד גיטרה

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג
בין לקוחותינו
הירשמו חינם להטבות

לימוד גיטרה

כמה פעמים הסתכלתם על חבריכם במפגש החברתי מנגנים שירים מוכרים וכובשים את ליבם של מלכת הכיתה ונחמץ לכם הלב? כמה פעמים כבר אמרתם שאתם רוצים ללמוד גיטרה ברצינות אבל איפה שהוא במהלך הדרך משהו התפספס ?

כמה פעמים הסתכלתם על חבריכם במפגש החברתי מנגנים שירים מוכרים וכובשים את ליבם של מלכת הכיתה ונחמץ לכם הלב? כמה פעמים כבר אמרתם שאתם רוצים ללמוד גיטרה ברצינות אבל איפה שהוא במהלך הדרך משהו התפספס ?
זה הזמן להסתכל על הגיטרה בזווית קצת אחרת. לא משנה כמה זה נראה לכם , שמעתם, או סיפרו לכם. כל הנגנים הגדולים השקיעו שעות אינספור של תרגולי גיטרה סיזיפיים כדי להשתפר.
החל מסולמות בסיסיים, ועד לסולמות המשלבים גשרים ותרגול אקורדים בלתי פוסק. תמיד זה נראה כי הנגן המיומן זכה בכשרונו במעין מתת אל אשר ניתנה לו ברגע של חסד אלוהי ומאז הוא מפזז על הגיטרה להנאתו ללא שום מאמץ.
תזכרו, התרגול מוביל לשלמות וההתמדה היא הדרך היחידה להשתפר. אז צעד ראשון לפני שאתם הולכים לקנות גיטרה ברזילאית אקוסטית, חבילת מיתרים ספייר ואת המפרט של סלאש מומלץ להרגיע...
מומלץ להתחיל מגיטרה קלאסית פשוטה, אולי אפילו ללוות גיטרה מחבר שזנח את התרגול עוד לפני שתרוצו לקנות.
גיטרה דורשת תשומת לב והתמדה כמו כל דבר אחר בחיים. אי אפשר להגשים את החלום ולהיות הנגן הבא באירועים החברתיים, הכובש את ליבם של הנערות ללא שעות מקדימות של תרגול ואהבה אמיתית.
קחו כמה שיעורי גיטרה בתור התחלה , זה יעזור לכם לראות אם יש לכם את מה שצריך כדי לתרגל. מומלץ להסיק את המסקנות לפי כמות האבק שהגיטרה צוברת בזמן שבין שיעורים.
קראתם נכון... בהשראה הנכונה עם מורה לגיטרה כל אחד יכול לנגן בכיף ולהפגין כשרון מלבב ושיפור, אך העבודה האמיתית נעשית בין כותלי החדר שלכם על המיטה לבד, כאשר אתם מחליטים לקחת את הנושא ברצינות ולהיכנס לעניינים.
כל אחד רוצה ללמוד מהר וכמה שיותר , לא מסתפקים אף פעם בשירים הראשונים שכל אחד לומד לנגן כמו nothing else matters של מטאליקה, stairway to heaven ושירים בסגנון.
כל הזמן יש שאיפה מתמדת לנגן שירים חדשים ועוד ועוד. דעו לכם שדווקא השגת שלמות על השירים שהתחלתם איתם תעזור לשיפור אמיתי. פיזור הדעת המתמיד מיוחס בדיוק לאותו חוסר סבלנות וחוסר רצון לתרגל באמת.
אם אין לכם את הסבלנות להבין כי הלמידה היא איטית (הכל יחסי. שנתיים של תרגול בטוח יראו שיפור משמעותי!) ואת כוח ההתמדה לנגן שוב ושוב את אותם סולמות,
ואותם אקורדים עד לשיפור הסופי עדיף לחכות אולי לזמן שבו השאיפה לנגן בגיטרה תבער במלוא עוצמתה כדי שלא תוכלו להרשות לעצמכם לשבת חסרי מעש מבלי לנגן משהו.
ואם אחרי שקראתם את כל זה עדיין לא תפסתם את הגיטרה יכול להיות שאולי זה רק שאיפה רומנטית שאין לה קונים. תבדקו עם עצמכם שוב האם אתם רוצים לנגן על גיטרה באמת או שרק חפצתם במלכת הכיתה. אם כן ישנם דרכים מהירות יותר לכבוש את ליבה...
אהבתם?
בניית אתרים