בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג > אודות

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג

הירשמו חינם להטבות

אודות

למה אנחנו פה?

בשנים האחרונות, נושא תרבות הפנאי תופס מקום מרכזי בחיי החברות המודרניות ומעסיק, יותר ויותר, את התרבות המערבית וישראל בתוכה. הפנאי הוא עולם שלם של יצירה בו מוצא האדם הזדמנות לממש את הפוטנציאל הטמון בו ולהעשיר את חייו בחוויות מעשירות ומספקות. המודעות הגוברת לטיפוח תרבות שעות הפנאי צמחה מתוך ההבנה כי איכות החיים שלנו ותרבות הקהילה בה אנו חיים, קשורים קשר אמיץ לאופן בו אנו מעצבים את שעות הפנאי שלנו ומנצלים אותן להתרגעות גופנית ורוחנית. דפוסי ההיצע והצריכה של תרבות הפנאי בישראל, המודעות הגוברת והביקוש הרב בקרב הציבור הישראלי לפתח לעצמו תחביבים, למצוא עיסוק מעניין ובילוי תרבותי הולם – כל אלה היוו את הזרז להקמת אתר "חוג".

האתר

"חוג" הינו פרי עמל של חודשים רבים, אשר הוקם מתוך החזון להיות האתר הראשון והמוביל בישראל בתחום פעילויות הפנאי. "חוג" שם לו למטרה להוות את הכלי האולטימטיבי עבור צרכני תרבות הפנאי בישראל, תוך שימת דגש על הצגת אינפורמציה מהימנה, נגישה, עדכנית ודינאמית. בהיבט התוכני, "חוג" מאגד ספקטרום רחב של סדנאות, קורסים, חוגים ואטרקציות, המתקיימים ברחבי הארץ, ומציג מידע ממוקד ובהיר - החל מרקע כללי וכלה בפרטים "הקטנים" והטכניים (כגון: שעות פעילות, עלויות, מיקום גיאוגרפי ודרכי התקשרות). המשתמשים מוזמנים להתעדכן במגזין הכתבות השבועי, לקרוא ביקורות, המלצות גולשים ומערכת סקרים, ואף להפנות שאלות למדריכים או ליטול חלק בפורום האתר. קהל הגולשים מוזמן אף להימנות על מועדון החברים של "חוג", וליהנות ממגוון הטבות במאות חוגים ברחבי הארץ. בהיבט הטכני, "חוג" השקיע מאמצים ומשאבים רבים במטרה לעצב אתר ייחודי תוך הקפדה על ממשק משתמש ידידותי ונוח לתפעול. האתר מבוסס על טכנולוגיה מתקדמת, ומצויד בתשתיות תקשורת ושרתים מהמתקדמים ביותר ובכך מקנה עליונות טכנולוגית וביצועים חסרי תקדים.

האנשים שמאחורי

בראש אתר "חוג" עומדת הנהלה מקצועית ומסורה, עליה נמנים מומחי שיווק, תפעול ולוגיסטיקה, תוכנה וחומרה מהשורה הראשונה. פרט להנהלת "חוג", האתר מונע ומתופעל בידי צוות גדול ואיכותי המחויב למשימה, כאשר בלב ליבו של הצוות ניצבת מחלקת שירות הלקוחות. "חוג" חרט על דגלו הקפדה בתחום האיכות והשירות, ומתחייב למתן שירות מקצועי, מסור, יעיל ואדיב הן לקהל הגולשים והן לבעלי העסקים המפרסמים.

האתר גאה לארח מאות אתרי בית של חוגים, מרכזי פעילויות, קורסים, סדנאות, מתנ"סים ובתי ספר שונים, ומתחייב להמשיך לשרת את קהל היעד, ולפעול ללא לאות על מנת להעניק חוויית גלישה איכותית ונעימה.

האתר בבעלות זאפ גרופ בע"מ.

לקבלת מידע אודות הפרסום בחוג חייגו 09-8878473 או פנו במייל contact@hug.co.il
בניית אתרים