בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג > שאלות ותשובות

חיפוש מהיר:

לאיזור האישי
משתמש: סיסמא:
התחבר למערכת הניהול של חוג

הירשמו חינם להטבות

שאלות ותשובות

למי מיועד אתר חוג?

(אתר חוג מרכז בתוכו את כל סוגי החוגים,הפעילויות והסדנאות לכל קבוצות הגיל באשר הן,כאשר כל גולש בכל קבוצת גיל יכול לקבל מידע לגבי כל אחד מהנ"ל, כדוגמת:קבוצת גיל, שעות פעילות, אופן הפעילות, כתובת המקום, טלפון ודוא"ל ליצירת קשר עם מפעיל החוג ועוד פרטים רבים ונוספים. פרטים נוספים על האתר ניתן לקרוא כאן

מהם כללי השימוש באתר חוג?

את כללי השימוש באתר תוכלו לקרוא כאן . הגלישה באתר והשימוש בו מותנים בהסכמה לכללים.

כיצד אחפש חוג?

ניתן לבצע חיפוש באתר על פי האופציות והקריטריונים הבאים: א.חיפוש לפי קטגוריה: לחץ על האיקון המבוקש (ראה כיתוב תחת האיקונים בהתאמה), במידה ואינך יודע לאיזו קטגוריה משתייך החוג אותו אתה מחפש העזר בשדה "מילת החיפוש". ב.חיפוש חוג לפי אזור: הקלק על שדה "כל האזורים" ובחר את האזור המבוקש, כעת יוצגו בפניך כל החוגים הרלוונטיים באזורך. ג. חיפוש לפי ישוב: בצע את החיפוש בסעיף ב וכעת הקלק על שדה "כל הישובים" ובחר את הישוב הרצוי, כעת יוצגו בפניך כל החוגים הרלוונטיים ליישובך. ד. חיפוש לפי גיל: בצע את החיפושים בסעיף ב ו ג בזה אחר זה וכעת הקלק על שדה "כל הגילאים" ובחר את קבוצת הגיל הרצויה, כעת יוצגו בפנייך כל החוגים ביישובך לקבוצת הגיל שבחרת. הערה:ניתן לחפש חוג על פי כל אחד מהשדות בלבד או ע"י שילוב/מיזוג בין השדות לקבלת מידע ממוקד יותר.

מהי האפשרות "הוסף למועדפים"?

כאשר נמצאים בעמוד בו מפורט חוג או פעילות ניתנת למטה האפשרות "הוסף למועדפים". אפשרות זו מוסיפה את החוג עצמו לרשימת המועדפים במחשב בו אתה גולש כך שתוכל לחזור ולהתעניין באותו חוג או פעילות ללא צורך בחיפוש כלשהו.

האם השימוש באתר חוג למציאת חוגים ופעילויות כרוך בתשלום?

לא, שירות זה ניתן חינם לגולשי האתר.

האם אפשר לשלוח מידע מהאתר לחבר/ה?

נשמח אם תמליצו על האתר לחברים/ות שלכם ותעזרו להם למצוא את תחום הפעילות שמעניין אותם. כאשר אתם מוצאים את הפעילות הרלוונטית, נמצאת בתחתית העמוד האופצייה "שלח לחבר". הקלקה על הקישור תעביר אתכם להכנסת פרטי החבר.

מדוע לגלוש ולחפש פעילויות דווקא ב"חוג"?

"חוג" שם לו למטרה להיות הכלי האולטימטיבי עבור לקוחות המבקשים לקבל מגוון רחב של אפשרויות תחת קורת גג אחת. אתר חוג מהווה אינדקס נוח לחיפוש סדנאות, קורסים, חוגים ואטרקציות בכל רחבי הארץ ומספק במה מרכזית להצגת תכנים בצורה נעימה ודינאמית בפני הגולשים. החל ברקע כללי וכלה בפרטים טכניים כגון שעות פעילות, עלויות, מיקום גאוגרפי ועוד.

האם המחירים המפורסמים בפעילויות כוללים מע"מ?

בוודאי. כל המחירים המפורסמים בחוגים הינם מחירים אשר פורסמו ע"י בעלי החוגים והם כוללים מע"מ.

לא ענו כאן על השאלה שלי, לאן אפשר לשלוח שאלה?

במידה וישנה שאלה נוספת אשר אינה מופיעה ברשימה נשמח לענות כאן או בטלפון 077-3325544.

שאלות לגבי פרסום ניתן להפנות כאן.

בניית אתרים