בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> חוג אלטרנטיבי >> מדיטציה > מדיטציה מעשית ושימושית:מדיטציה מעשית ושימושית:תחומי פעילות:
חוגים >> חוג אלטרנטיבי >> מדיטציה
חוגים >> מדע ודעת >> מרכזים מדעיים

תיאור הפעילות:

מחיר הקורס לבן-אנוש ל-50 דקות הוא 80 שקל כולל מע"מ.
הקורס מיועד: למפגשים אישיים, לחוגים ציבוריים, לחוגים פרטיים, למקומות עבודה.
לתורת הניסתר מגיעים כיום דרך מדיטציה.
האפשרות הנוספת היא באמצעות תורת הניסתר בתורה.
שילוב שני הנושאים יחד מאפשר ריתוק מעניין ועניין רב
שיעור ראשון - היכרות (ללא תשלום)
בשיעור זה נכיר את בנות אדם ובני חוה שבקבוצה. המפגש יכלול היכרות של השמות הפרטיים של המשתתפים ושמות הפרטיים של האמא. נבין (לפחות סיבה אחת) למה השם שאיתו אנו נולדים חשוב במהלך תקופת חיים מסויימת. כמו כן, נשאל שאלות המטרידות אותנו היום ובעבר, ונברר באם הקורס הזה טוב לבני-אנוש המשתתפים בו.
שיעור שני
נסביר מהי מדיטציה מעשית ושימושית? איך מיישמים מדיטציה בחיי היומ-יום? האם אנו צריכים את זה ולמה אנו צריכים זאת? איך עוברים ממהלך של חיים שוטפים יומ-יומיים, למדיטציה? מהי שלוות-נפש? במה היא טובה ו/או עוזרת לביצוע המדיטציה?
שיעור שלישי
נסביר מדוע ולמה אנחנו קיימים ו/או מהי נשמה, נפש וגוף? האם הכל פיזי ו/או מטאפיזי? מה ההבדל בין העולם הזה לעולם הבא? האם קיים "עולם הבא"? האם קיים גן-עדן ושאול? או שאלו סיפורים "המצוצים מהאצבע"?
שיעור רביעי
סקירה היסטורית שלנו כבני-אנוש, מה נכון במהלך ההיסטוריה הידועה והמפורסמת ברבים לבין האמת? מהי האמת המוחלטת? למה אנחנו צריכים זאת במדיטציה? מה הקשר בין מדיטציה לבין ההיסטוריה הנכונה שלנו כבני-אנוש? מהי התורה? מהי תורת הניסתר? מהי "הקבלה" האמיתית?
שיעור חמישי
הקשר בין ההיסטוריה לימינו אלה, האם קיים קשר בין ימינו לבין ההיסטוריה שלנו? מה בין אמת היסטורית לבין אמת בימינו? איך אנו מתייחסים לאמת במדיטציה? כיצד קשורה האמת (בהיסטוריה ובימינו אלה) למדיטציה?
שיעור שישי
הדרכים כדי להשיג מדיטציה. מה הם הדרכים למדיטציה? מה הם יוגה, טארוט, קריאה בקפה, נומרולוגיה, אסטרולוגיה? האם אנו צריכים כלים לביצוע מדיטציה? מה ההבדל בין התבוננות פנימית למדיטציה?
שיעור שביעי
מה ההבדל בין שקט פנימי, שלווה פנימית, איזון פנימי והרמונייה פנימית? והאם הם קיימים כדברים חיצוניים?
שיעור שמיני
מה ההבדל בין מדיטציה לבריאה? מהי הבריאה? האם אנו מסוגלים להגיע לידי בריאה? האם קיימים סודות במדיטציה ומה השייכות לתורת הניסתר? למה היא ניסתרת?
שיעור תשיעי
מהו ו/או מהם האלוהים? מה ההבדל בין אלוה, אל, אליל, אל-שדיי, וכדומה? מהם מלאכי שמיים ומה תפקידם? למה בכלל אנו צריכים את אלוהים ו/או למה קיים אלוהים? ומלאכי שמיים? מה ההבדל בינם לבין בני-אנוש על הארץ? מה ההבדל בין שמיים, חלל חיצון וארץ?
שיעור עשירי
סיכום הקורס, עפ"י שאלות המשתתפים.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

 • כתובת:
 • איזורי פעילות מרכזיים:
  רמת גן,
 • שעות פעילות:
  אין מגבלה

 • מחיר:
  80
 • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים