בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> שפות >> לימוד אנגלית > דניאלה בלאו- הכנת פיצ`ים, פרזנטציות ופגישות עסקים באנגליתדניאלה בלאו- הכנת פיצ`ים, פרזנטציות ופגישות עסקים באנגליתתחומי פעילות:
חוגים >> שפות >> לימוד אנגלית

תיאור הפעילות:

אני עובדת עם יוצרים, שחקנים, אנשי תקשורת, סטארטפיסטים ויזמים מובילים בתחומם, שניצבים מול הזדמנות לקחת את ההצלחה שלהם לרמה חדשה על ידי יצירת קשרים עם משקיעים, שותפים וקהלים דוברי אנגלית.
אם יש לכם משהו מיוחד, מוצר מנצח שצריך לצאת החוצה לעולם, ואתם רוצים את הבטחון לעשות את זה באנגלית, אם אתם רוצים לגעת ולהתחבר לקהל שלכם באופן משמעותי ואוטנתי ולממש את הפוטצייאל הגבוהה ביותר הטמון בסיטואציה – בואו לעבוד איתי!


התכנית כוללת מפגשים אחד-על-אחד איתי בסקייפ (או פנים אל פנים כשמתאפשר), כאשר אני מציעה חבילות שונות על פי הצורך.

דניאלה בלאו הוכשרה כשחקנית באחד מבתי הספר המובילים בניו-יורק, Circle in the Square Theater School. יש לה מעל 20 שנות ניסיון כמתרגמת (בין לקוחתיה חברות מובילות בעולם כגוןThe Boston Consulting Group , גוגל ישראל, סופרים ישראלים מובילים ואקדמאיים בכירים). ב-10 שנים האחרונות דניאלה עבדה עם בכירים בתחום התקשורת, יוצרים, סופרים ויזמים במגוון תחומים על שיפור ושחרור הביטוי העצמי שלהם באנגלית. האהבה הגדולה שלה היא תמיכה באנשים מוכשרים במימוש הפוטנצאיל הגבוהה ביותר שלהם.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

  • איזורי פעילות מרכזיים:
    תל אביב-יפו, כפר סבא, חיפה, זכרון
    יעקב,
  • שעות פעילות:
  • מחיר:
    משתנה
  • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים