בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> יצירה >> פיסול > ימי הולדת למבוגרים

שלח הודעה לבעל העסק


*שם מלא:
דוא"ל:
*טלפון:
הערות:
אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'.

פעילויות נוספות של חוג זה:


ימי הולדת למבוגריםתיאור הפעילות:

בסטודיו נלמדות טכניקות מגוונות מיצירת כלים שימושיים על גלגל-קדרים ועד פיסול ועבודה במשטחים, חוליות, הוספה וגריעה מגוש, צביעה וזיגוג. חלל הסטודיו מרווח והאוירה אינטימית ונעימה. ישנה ספריית אמנות שמומלץ לעיין בה בהפסקות הקפה.
מתקיימים שיעורים למבוגרים, ילדים ונוער ושיעורים להורים+ילדים.
ניתן גם לקיים אירועים פרטיים כמו שיעורים פרטיים, אירועים משפחתיים, ימי הולדת לילדים ומבוגרים, מסיבות רווקות באוירה אחרת ואירועי גיבוש לחברות. האירועים עד 15 איש.
הסטודיו לקרמיקה של אריאלה אברהמסון-
שיעורים למבוגרים:
מתאים לבני 15 – 150. "מעולם לא האמנתי במערך שיעור מובנה בו ניתן תרגיל אחד לכולם, בו כל התלמידים עובדים בו זמנית על אותו נושא ואותה טכניקה פיסולית. כל אדם הוא שונה בצרכיו ורצונותיו, ובא לסטודיו עם מטרה כללית ופנטזיה מסוימת ותשוקה ליצירה.כשמגיע תלמיד חדש שמעולם לא התנסה בעבודה בחומר הוא "נזרק למים" ולחומר...אני אוהבת להכיר את האדם שמולי ותוך כדי כך להבין למה הוא או הוא נמשך/ת ומה הוא מדמיין.כשהעבודה היא אינטואיטיבית ולא כרעיון מונחה מבחוץ - הגישה לחומר היא הרבה יותר טבעית, רגשית ונכונה. ההנחיה הטכנית שלי היא צמודה ובהמשך כמובן ליווי רעיוני ועיצובי.שיטה מעולה בעיני ללמוד היא העתקת יצירות קיימות בשלב ראשון (אם כי לא הכרחית) ותוך כדי כך התאמת הטכניקה הספציפית והתגברות על האתגרים שמתגלים בדרך. כבר בסוף השיעור הראשון אתה/את, התלמיד/ה, תראו תוצאות יפות ותוכלו לתכנן לשיעור הבא פרויקט חדש או המשך עבודה. לפעמים אנשים עובדים על פסל שבועיים ולפעמים חודשיים!
יש שמתמקדים בטכניקת הגלגל ליצירת כלים שימושיים ו/או דקורטיביים ויש המשלבים בין הטכניקות – תוספות פיסוליות על כלים או נפחים שבנויים על הגלגל במטרה להיות פסל ולא דבר שימושי."
משך הסדנא 3 שעות למתחילים וממשיכים.
יום ב` בשעה 18:00
יום ג` בשעה 09:00
יום ג` בשעה 19:00
ניתן להגיע לשיעור ניסיון – פרטים נוספים באתר.

יש גישה לנכים!

צוות המדריכים:

אריאלה אברהמסון, היא בוגרת בצלאל משנת 97`, הציגה תערוכת יחיד ובתערוכות קבוצתיות ובבינאלה הראשונה לקרמיקה במוזיאון א"י. בחלל העבודה הפרטי שלה בסטודיו, ניתן להתרשם מתצוגה רחבה של עבודותיה לאורך השנים, המתמקדות בשילוב בין עבודת גלגל לפיסול ושילוב חומרים שונים כמו חוטי נחושת.
בעלת 15 שנות בהוראת הקרמיקה, משתדלת אריאלה להעביר את הידע הרב שנצבר אל תלמידיה. בסטודיו נלמדות טכניקות מגוונות מיצירת כלים שימושיים על גלגל-קדרים ועד פיסול ובודה במשטחים, חוליות, הוספה וגריעה מגוש, צביעה וזיגוג. חלל הסטודיו מרווח והאווירה אינטימית ונעימה. ישנה ספריית אמנות שמומלץ לעיין בה בהפסקות הקפה.

פרטי יצירת קשר

 • טלפון:
  הצג טלפון
    |  054 - 4448834050 - 8858680

 • אתר אינטרנט:
  עבור לאתר
 • כתובת:
  המלך חירם 10 תל אביב יפו
 • איזורי פעילות מרכזיים:

  תל אביב-יפו
 • שעות פעילות:
 
 • מבוגרים
(56054)

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים