בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> לימודי מוסיקה >> פיתוח קול > מורה לפיתוח קול - רויטל גנות

שלח הודעה לבעל העסק


*שם מלא:
דוא"ל:
*טלפון:
הערות:
שילחו לי הטבות ומבצעים למייל

פעילויות נוספות של חוג זה:


מורה לפיתוח קול - רויטל גנותתיאור הפעילות:

רויטל גנות, מוסיקאית וזמרת ורסטילית, מלמדת את רזי השירה האומנותית והפקת הקול הנכונה והבריאה, אשר יאפשרו לך להכיר את קולך כמו שלא הכרת אותו - במלוא עוצמתו, עומקו ויופיו, ולגבש את סגנונך המוסיקלי האישי ואף את נפש האמן שלך.
הלמידה מתבצעת באמצעות תרגילים מעשיים, מאתגרים, כיפיים ומשחררים ועם המון מוסיקה טובה!
מתוך הקשבה לתלמיד ולקולו האישי והייחודי, רויטל מתאימה את השיעור, את דרכי ההוראה ואת הרמה.

רויטל גנות, המתגוררת ביישוב אשחר, היא זמרת המבצעת סגנונות רבים ומגוונים, מלחינה, מעבדת ומורה לתורת המוסיקה. בעלת תואר ראשון בחינוך מוסיקאלי ותעודת הוראה מהמדרשה למוסיקה במכללת "לוינסקי" ת"א, יוצאת "בי"ס רימון למוסיקה בת-זמננו" ברמת-השרון.התחומים אשר מקיפה רויטל בשיעור הם:
- טכניקת הכלי: כלי-הנגינה של הזמר הוא הגוף שלו! וכשם שהכנר, למשל, חייב להכיר היטב את הכינור שלו – איך מחזיקים ומניעים את הקשת, איך והיכן בדיוק לוחצים על המיתרים וכו` – כך גם הזמר חייב להכיר היטב את כל החלקים בגופו המשתתפים בתהליך הפקת הקול. זה כולל את חלקי הפה והפנים (הלשון, השפתיים, החניכיים, השיניים, הלחיים), האזורים השונים בהם מהדהד הצליל (החזה, חלל-האף, הראש) וכמובן מערכת הנשימה (הריאות, הסרעפת וכו`) ובתוכה מיתרי הקול – שהרי הקול נוצר כשזרם אוויר עובר בין המיתרים שלנו ומרטיט אותם, בדומה לצליל הגיטרה הנוצר כשאצבע פורטת על מיתריו ומרטיטה אותם.
רק כאשר נפעיל בצורה נכונה את כל המערכות הללו, ונשלוט בהן היטב, נוכל להפיק מתוכנו צליל מלא ויציב, מבריק ועמוק, צלול, נקי ונעים.
- מגוון סגנונות: כדי לגבש את הסגנון המוסיקלי האישי שלנו, חשוב מאוד להיחשף ולהתנסות במגוון רחב של סגנונות (ג`אז, קלאסי, אתני, רוק, פופ ועוד) עם דרכי הפקת-קול שונות, ולהכיר "צבעים" שונים של הקול, על מנת לפתח סגנון עשיר ומעניין, מתוך מודעות לאפשרויות הקיימות ולא מתוך הרגלים וקיבעונות.
- הגשת שיר: הבנת הטקסט, הסיפור והמסר הטמונים בתוכו, וחיבורם לסיפורים האישיים שלכם. פיתוח שירה "חיה", אשר "מדברת" אל הקהל, בה תבטאו את האמירה והאופי האישיים שלכם, תוך מודעות לפיסוק (phrasing), לדיקציה (הגייה ברורה ונכונה של המילים), להבעות הפנים, לתנועות הגוף ועוד.
- פיתוח שמיעה מוסיקלית.


בנוסף לפיתוח קול, רויטל מלמדת גם שיעורים פרטיים בתחומים:
- נגינה על קלרינט.
- קריאת תווים ותיאורית המוסיקה.
- הרמוניה ופיתוח שמיעה.

צוות המדריכים:

פרטי יצירת קשר

 • טלפון:
  הצג טלפון
   | 0508005045
  0723922820

 • איזורי פעילות מרכזיים:

  חיפה,
 • שעות פעילות:
  ימים א`-ו` בשעות הבוקר ואחה"צ

 
 • נוער
 • מבוגרים
 • גיל הזהב
(52374)

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים