בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> לימודי מוסיקה >> לימוד פסנתר > לימודי פסנתר בחולון בסטודיו לפסנתר אווה מלכיןלימודי פסנתר בחולון בסטודיו לפסנתר אווה מלכיןתחומי פעילות:
חוגים >> לימודי מוסיקה >> לימוד פסנתר

תיאור הפעילות:

כל אחד יכול לנגן בפסנתר!
כל מה שצריך זה מעט אומץ ונכונות להכנס אל תוך ההרפתקה המוסיקלית הגדולה. עם מעט אימון על בסיס יומי כמו פרח הנפתח אט אט כך משתפרת השמיעה והטכניקה.
תמיד התרגשתי כשהגיע אלי תלמיד מבוגר שפעם למד והפסיק,ורוצה לחזור ולגלות את היופי וההנאה שבנגינה או שלא למד מעולם, ורוצה להגשים חלום .ומפי אחרים:לימוד פסנתר. ... ״השיעור אצל אווה אף פעם לא היה שיעור של `מורה` ו`תלמיד`. זה הרגיש יותר כמו: `דמות מדריכה, מכוונת, אמהית` ...
לאחר שנים רבות של התמחות כמורה למוסיקה, מורה לפסנתר ותיאוריה, אוכל לפתח אתכם בכיוונים הבאים:

לימוד פסנתר קלאסי

לימוד מוסיקה קלה

לימוד אלתור

פיתוח שמיעה

לימוד תאוריה מוסיקלית

תוכלו לבחור במסלולים שונים של למידה – מרפטואר קלאסי עשיר ועד מוסיקה קלה ומודרנית, עם דגש על טכניקה נכונה וכלים שיעזרו לכם להתמודד עם כל סגנון מוסיקלי. על פי רצונכם ויכולתיכם תותאם לכם תוכנית לימודים אינדיבידואלית. במידה ואתם מעוניינים לרכוש פסנתר אשמח לעזור לכם ביעוץ והכוונה ולמצוא לכם את הכלי המתאים לכם.


ניתן להסתכל על הנגינה כיצירה המשלבת בין המנטלי לפיזי. המוסיקאי מפרש את התווים בדמיונו, תוך השענות על מקורות הסטוריים, הכרת התקופה והמלחין, מעביר את המידע דרך נשמתו ונוסך בו רגש, נותן לאצבעותיו לתרגם באמצעות אותה הפרשנות את התווים הזהים תמיד לצלילים השונים תדיר ובכך הופכם ליצירת אמנות חד פעמית.

על מנת לפתח את הכושר הזה יש צורך בתרגול ולימוד. בדומה למדיטציות שונות, על הגוף להיות מוכן על מנת שהנפש תוכל להתפתח.

תרגול שגוי והדרכה שאינה מקצועית יכולות לגרום לתלמיד לעיכוב בהתפתחותו המוזיקלית. במקרה הגרוע יכול להגרם לו נזק גופני של ממש, הקשור בדלקות ובכאבי גב ושרירים.

במהלך השנים פיתחתי טכניקות יחודיות הן במישור המנטלי והן במישור הפיזי. תרגילי דמיון בצד עבודת אצבעות, שחרור, יציבה נכונה ועוד.

תלמידים רבים שהגיעו אלי לאחר לימודים אצל מורים אחרים, לעתים לימודים של שנים הופתעו מהשיפור המהיר בנגינתם.

צוות המדריכים:

אני מלמדת פסנתר כבר יותר משלושים שנה ויש לי נסיון רב עם ילדים, נוער ומבוגרים.
את טכניקות ההוראה שלי פיתחתי ושכללתי במהלך השנים ולמדתי כי לכל אחד מתאימה גישה אחרת.
למדתי פסנתר מגיל ילדות ולמדתי מוסיקה באקדמיה למוסיקה באוניברסיטת תל אביב. מעולם לא הפסקתי ללמוד כשם תמיד לימדתי – סמינרים ,השתלמויות וכיתות אמן בארץ ובחו"ל, כשבאותו זמן גידלתי דורות של תלמידים מרוצים.

עסקים בתחום שיכולים לעניין אותך:


שם מלא: הערות: דוא"ל: טלפון: אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'. עדכנו אותי לגבי חוגים והפעלות נוספות באזור

פרטי יצירת קשר

  • כתובת:
    נוה ארזים
  • איזורי פעילות מרכזיים:
    יהוד, חולון, לוד, פתח תקוה, אילת,
    בני ברק, גבעתיים, תל אביב-יפו, אריאל, ראשון לציון, רמת גן,
  • שעות פעילות:
  • הצג טלפון

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים