בחר תחום:
בחר פעילות:
בחר אזור:
בחר עיר:
חוג >> ספורט אתגרי >> רכיבה על אופניים > "גלגלים" קורס לימוד רכיבה על אופניים

שלח הודעה לבעל העסק


*שם מלא:
דוא"ל:
*טלפון:
הערות:
אני מאשר לקבל לכתובת המייל שלי/לנייד פרסומים ועדכונים מזאפ גרופ ומצדדי ג'.

פעילויות נוספות של חוג זה:


"גלגלים" קורס לימוד רכיבה על אופניים

  |  09 - 7669367054 - 2677686תיאור הפעילות:

מתוך דברי הורים בפגישת ההיכרות לפני תחילת לימודי הרכיבה

"כל החברים שלו רוכבים במהירות והוא נשאר מאחור"
"ניסינו ללמד אותו בעצמנו אבל זה ממש לא הלך..."
"סדר היום שלנו כל כך עמוס, שפשוט אין לנו זמן ללמד אותם לרכוב"
"הוא מתנגד בכל תוקף להיפרד מגלגלי העזר למרות שהוא כבר רוכב ותיק"בסיום לימודי הרכיבה אומרים לנו הורים

"החיוך על הפנים שלו מראה כמה הוא מאושר מהרכיבה"
"לא האמנו שהוא ילמד כל כך מהר!"
"אנחנו הרבה יותר רגועים עכשיו שאנחנו רואים שהוא רוכב נכון ובטוח".רכיבה על אופניים ובשלות מוטורית ורגשית

רכיבה על אופניים היא שלב התפתחותי בדיוק כמו זחילה, הליכה וקפיצה. ככל שלבי ההתפתחות, גם כאן מדובר במשימה מורכבת הדורשת שיווי משקל, מיומנויות של מוטוריקה גסה ועדינה, קואורדינציה ותיאום עין-יד-רגל, יציבות וניתוק מהקרקע. אך לעומת זחילה והליכה, שהיא התפתחות טבעית מולדת של תינוק בריא, הרכיבה מצריכה תרגול ואימון מיוחדים בסביבה תומכת ומתאימה לילד.


סדר היום העמוס של ההורים, המתחיל בשעות הבוקר בהתארגנות ליום לימודים ולעבודה, ומסתיים בשעות הערב, לא תמיד מותיר זמן ללימוד ולתרגול רכיבה על אופניים. הילדים נשארים מתוסכלים מכך שאין להם די זמן ללמוד לרכוב, ההורים חשים שהם לא מצליחים לתת לילד מענה לצורך חברתי ומוטורי משמעותי – והאופניים נשארים ללא שימוש.


בית הספר "גלגלים" ללימוד רכיבת אופניים עוזר לכם בדיוק כאן.


אנחנו משקיעים את כל מרצנו ואת כל הידע שלנו בלימוד רכיבת אופניים לילדיכם.

אנחנו מגיעים אליכם! לימוד הרכיבה מתקיים בפארק הקרוב לביתכם!


מהי תרומתו הגופנית של לימוד הרכיבה על האופניים

רכיבת אופניים היא פעילות ספורטיבית מלאת יתרונות בריאותיים. לצד שיפור מיומנויות הרכיבה ושיווי המשקל, התוצאות המיידיות הנובעות מהאימון הן: שיפור תפקודי ריאות, שיפור סיבולת לב-ריאה, שיפור הכושר הגופני הכללי, שיפור טווחי התנועה במפרקים, חיזוק השרירים והסיבולת.

ילדים הסובלים ממשקל-יתר מוצאים ברכיבה תחביב נפלא ומהנה שהוא גם פעילות אירובית מעולה לגוף. במקביל לתזונה נכונה ולאורח חיים בריא – רכיבת האופניים מסייעת בשריפת קלוריות ובירידה בריאה במשקל.

צוות המדריכים:

בבית הספר "גלגלים" פיתחנו שיטת לימודי רכיבה על אופניים לילדים המעוניינים ללמוד לרכוב על אופניים ללא גלגלי עזר ולשכלל את כישורי הרכיבה שלהם. השיטה ייחודית ובמרכזה - הביטחון העצמי של הילד. זוהי שיטת "גלגלי עוז".

1. השיטה שלנו מייחסת חשיבות גבוהה ליצירת קשר משמעותי בין המדריך ללומד. המדריכים שלנו מוסמכים ובעלי ניסיון ורקע בהדרכת ילדים. הקשר בין מדריך הרכיבה לבין הלומד הוא הכרחי ויחסי האמון הנרקמים ביניהם מהווים את הבסיס להצלחת התהליך.

2. אנחנו באים אליכם – לימוד רכיבת אופניים בפארק הקרוב לביתכם! יש לנו מערך מדריכים באזורים שונים בארץ. שיעורי רכיבת האופניים מתקיימים באזור המגורים של הילד, בפארק הקרוב לביתו. זאת כדי להקל על ההורים בהגעה לקורס וכדי ללמד את הילד להכיר את סביבת מגוריו עם האופניים.

3. שיטת "גלגלי עוז" – שמה דגש על בניית הביטחון של הילד ביכולותיו. אנחנו מומחים בהעצמת תפיסת המסוגלות האישית של הילד לקראת הרכיבה על האופניים, ומובילים אותו לרכיבה עצמאית, בטוחה, ללא גלגלי עזר.

4. אופניים מטעם בית הספר "גלגלים" – הורים רבים מהססים לרכוש אופניים חדשים בטרם ישלימו ילדיהם את לימודי הרכיבה על האופניים. אנחנו מספקים לכל הלומדים "אופני הדרכה" המותאמים להם אישית למידותיהם ולגובהם. בתום הקורס, כשהלומד כבר רוכב בבטחה ובהנאה, מדריך הרכיבה מנחה את ההורים כיצד לבחור את האופניים המתאימים עבור ילדם.של החניך.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=D4fGoYTk2Sg#t=47

פרטי יצירת קשר

 • טלפון:
    |  09 - 7669367054 - 2677686

 • אתר אינטרנט:
  עבור לאתר
 • כתובת:
  איזור השרון , איזור המרכז, כפר סבא , רעננה , ראשון לציון , תל אביב , פתח תקווה , רמת גן , ירושלים
 • איזורי פעילות מרכזיים:

  בת ים, גבעתיים, חולון, קרית אונו, ראשון לציון, רמת גן, תל אביב-יפו, הוד השרון, הרצליה, כפר ויתקין, כפר יונה, כפר סבא, נתניה, פרדסיה, רעננה, תנובות, חדרה
 • שעות פעילות:
  כל ימות השבוע

 
 • מתחילים
 • חינוך מיוחד
 • בעלי צרכים מיוחדים
 • ילדים
 • נוער
 • מבוגרים
(49812)

שתפו את המודעה עם החברים שלכם  
בניית אתרים